2 نظر

تماشا کنید: تریلری جدید برای Life is Strange: Before the Storm منتشر شد

توسط در11 ماه پیش
 

تریلر جدیدی برای عنوان مورد انتظار Life is Strange: Before the Storm منتشر شده است. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و مشاهده‌ی ویدئو با دنیای‌بازی همراه باشید.

عنوان Life is Strange: Before the Storm آخر ماه آگوست یعنی ۹ شهریور منتشر خواهد شد. اخیراً یک ویدئو روی کانال رسمی یوتیوب این سری آپلود شد. البته سه ویدئو برای مناطق مختلف آپلود شده و بسته به مکان بازدیدکننده ویدئو‌های مختلف پخش خواهد شد ولی در کل تریلر‌ها یکی هستند. این تریلر گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد.

شروع ویدئو از جایی است که Chloe، شخصیت قابل بازی این عنوان، روی تختش در حال استراحت کردن است و غرور نوجوانی‌اش او را احاطه کرده است. زمانی که تیتر بازی نمایان می‌شود، می‌بینیم که نام قسمت اول این سری «بیدار شدن» (Awake) نام دارد. مادر Chloe وی را صدا می‌زند تا از پله‌ها پایین بیاید و وی تصمیم می‌گیرد تا لباسش را عوض کند که مادرش نتواند بوی سیگار را از بدنش استشمام کند. بازیکن سریعاً نتایج و اثرات تصمیماتش را هرچند کوچک، در روند بازی مشاهده می‌کند. اگر بازیکن تصمیم می‌گرفت که یک تی‌شرت از کنسرت شب قبل بدزدد، حالا می‌توانست میان لباس‌های دردسترس برای پوشیدن، آن پیراهن را بر تن کند.

وقتی Chloe از پله‌ها پایین می‌آید، شاهد دریافت متن‌ها و صحبت‌هایی از کاراکترهای دیگر خواهیم بود که نشان می‌دهد مکانیک بازی از شماره‌ی قبلی مانده است. وقتی شخصیت اصلی از خانه خارج می‌شود، کلاغی را مشاهده می‌کند. تکرار عنصری مثل «کلاغ» در بازی، می‌تواند توضیحات و دلایل خاص خود را داشته باشد.

Life is Strange: Before the Storm هم‌اکنون برای سه پلفترم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی قابل پیش‌خرید است.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: دومین تریلر رسمی فیلم Predator

در ادامه می‌توانید این تریلر گیم‌‌پلی را مشاهده کنید:

 

شما باید ورود برای ارسال نظر