جزئیات بتای Destiny 2 برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، بتای Destiny 2 طی چند هفته آینده برای رایانه‌های شخصی نیز راه‌اندازی می‌شود و استودیو «بانجی» نیز از جزئیات این نسخه اطلاعاتی منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بانجی، در به‌روزرسانی هفتگی خود اعلام کرد در نسخه‌ی بتای Destiny 2 برای رایانه‌های شخصی، شاهد حضور ماموریت بخش داستانی با نام «بازگشت به خانه» (Homecoming) و حالت‌های Countdown و Control برای بخش چندنفره هستیم که پیش‌تر در نسخه‌ی کنسولی هم دیده شده بود. تا این‌جا، تمام این موارد را برای نسخه‌ی کنسولی هم دیده بودیم. با این حال بانجی نقشه‌ی جدیدی با نام Javelin-4 را برای نسخه رایانه‌های شخصی رونمایی کرد که قرار است در نسخه‌ی بتا قابل بازی باشد.

اگر به یاد داشته باشید، بازیکنان بر روی کنسول در نقشه‌ی Midtown به رقابت می‌پرداختند، اما بازیکنانی که بر روی رایانه‌های شخصی این بازی را تجربه می‌کنند در نقشه‌ی جدید Javelin-4 باید با یک‌دیگر مبارزه کنند. بانجی هم‌چنین از اهدافی که برای بازی Destiny 2 بر روی رایانه‌های شخصی دارد سخن گفت؛ این اولین بازیی هست که بانجی پس از سال‌ها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تولید کرده و این استودیو بر روی رفع مشکلات و باگ‌های بازی تا قبل از انتشار رسمی تمرکز دارد. سازنده قصد دارد این بازی را بر روی پلتفرم جدید تست کنند و یک تجربه اولیه در بازی Destiny 2 را برای دارندگان رایانه‌های شخصی در نسخه بتا فراهم آورند و البته بخش بزرگی از شگفتی‌های جهان این بازی را برای نسخه‌ی کامل نگاه دارند.

در پایان باید اشاره کرد، کسانی که این عنوان را پیش‌خرید کرده باشند، در روز دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۶ می‌توانند به نسخه‌ی بتا دسترسی داشته باشند، اگر هم به نسخه‌ی پیش‌خرید دسترسی ندارید می‌توانید با یک روز تأخیر در سه شنبه، ۷ شهریور به تجربه‌ی این بازی بپردازید. توجه داشته باشید بتای بازی در تاریخ پنج شنبه، ۹ شهریور به پایان خواهد رسید. تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل بازی هم برای رایانه‌های شخصی برای سه شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۶ برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: