تعامل عمیق و همکاری با حیوانات در Assassin’s Creed Origins

توسط ماهان تیرداد در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

مدتی از رونمایی عنوان جدید سری مشهور یوبی‌سافت می‌گذرد و در این زمان اخبار و گمانه‌زنی‌های بسیاری پیرامون آن مطرح شده‌اند. خبر جالبی که به تازگی به دست آمده است، وجود توانایی تعامل عمیق و همکاری با حیوانات در Assassin’s Creed Origins است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پیش‌تر و در تریلرهای منتشر شده، شاهد استفاده‌ی《بایک》(Bayek) از یک عقاب، برای شناسایی مواضع دشمنانش بوده‌ایم. حالا کارگردان بازی، آقای اشرف اسماعیل، حضور دیگر رفقای بایک از دنیای وحش را به ما وعده داده است. رفیق گرمابه و گلستان بایک اما، همان عقاب است که《سنو》(Senu) نام دارد و بایک در کارهایی از قبیل شناسایی دشمن یا یافتن راه‌ها و مکان‌های گشت و گذار در محیط‌های مختلف بازی، از چشمان تیزبین این پرنده کمک می‌گیرد.

و اما ببینیم که جناب اسماعیل از دیگر رفقای درنده‌ی بایک، چه می‌گویند:

رام کردن حیوانات تجربه‌ای فوق‌العاده است. من شخصاً لحظات خوشی را با این موضوع داشته‌ام. بگذارید یک داستان کوتاه از این قابلیت برایتان بگویم: من درحال بازی بودم و یک کروکودیل را رام کردم و به بازی ادامه دادم! خب آن‌ها از دیگر حیوانات وحشی کندتر هستند و نمی‌توانند پابه‌پای شخصیت اصلی بدوند و همراه شما بمانند؛ شاید یک شیر یا یک پلنگ بتواند اما کروکودیل نه!

کمی که از او دور شدم احساس کردم که ارتباط من با او قطع شده است و او مرا گم کرده؛ به هر حال ادامه دادم و طی یک مرحله به موقعیتی بسیار دشوار دچار شدم. در یک نبرد سخت نزدیک مرگ بودم و سلامتی بسیار اندکی برای شخصیت اصلی من مانده بود، درحالی که نفس‌های آخر را می‌کشیدم ناگهان همان کروکودیل غول آسا از لابه‌لای علف‌ها بیرون آمد و دخل چند نفر از دشمنانم را آورد! من واقعاً شگفت‌زده شده بودم و احساس فوق‌العاده‌ای داشتم.

رفیق وحشی من تمام راه را دنبال من آمده بود و سعی داشت خودش را به من برساند، تقریبا ۱۵ دقیقه طول کشید تا او به من برسد و ناگهان در نقش یک منجی ظاهر شد. احساس فوق‌ العاده‌ای که این تجربه به من داد، هنوز در ذهنم باقی مانده است. رام کردن و به خدمت گرفتن حیوانات واقعاً تجربه‌ی بسیار شگفت انگیزی است و در بازی ما، شما می‌توانید هر حیوان درنده‌ای را رام کنید و از او کمک بگیرید، این واقعا جالب است!

این سخنان کارگردان بازی بود از قابلیتی که اگر به درستی روی آن کار شده باشد، بسیار جالب به نظر می‌رسد. اما برای دیدن واقعیت این امر و تشخیص آن که چنین توانایی‌ای تا چه حد کاربردی و موثر است، باید تا انتشار بازی صبر کنیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تعامل عمیق و همکاری با حیوانات در Assassin’s Creed Origins”