پلتفرم‌های بازی Dynasty Warriors 9 به‌صورت رسمی معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

شرکت «کوئی تکمو» پلتفرم‌های مقصد برای بازی Dynasty Warriors 9 را به‌صورت رسمی معرفی کرد. از قبل می‌دانیم که این عنوان جهان‌باز قرار بود برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه شود. اما، امروز این استودیو اعلام کرد این عنوان برای دو پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (از طریق شبکه‌ی استیم) منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Dynasty Warriors 9 آخرین و جدیدترین عنوان از مجموعه‌ی اصلی است که در دست توسعه قرار دارد و در آن هم‌چنان از سیستم مبارزه‌ی هک و اسلش شناخته شده در این مجموعه استفاده شده است. علاوه بر این، برای اولین بار در این مجموعه، بازیکنان در شماره‌ی نهم پا به دنیای جهان‌باز در کشور چین باستان خواهند گذشت که از جنگل‌های بامبو تا کوه‌های برفی با دیوار‌های بزرگ را شامل خواهد شد.

علاوه بر جهان‌باز بودن بازی Dynasty Warriors 9 گیم‌پلی و سیستم مکانیک مبارزه‌ی جدیدی نیز در این شماره اضافه شده است. در بخش مبارزه، سیستم «کومبو» جدیدی اضافه شده که در آن بازیکنان می‌توانند حملات زنجیروار را بر روی دشمن اجرا کنند. این بازی، هم‌چنین دارای سیستم تعاملی با محیط دارا است و به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا بتوانند با محیط اطرافشان ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، شما می‌تواند از اشیاء مختلف مثل بشکه‌های نفتی در طول جنگ برای برپایی یک آتش‌بازی حسابی استفاده کنید. در پایان توجه داشته باشید، کوئی تکمو هنوز هیچ‌گونه تاریخ انتشار مشخصی را برای Dynasty Warriors 9 اعلام نکرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: