نسخه‌ی آزمایشی بخش چندنفره‌ی بازی Final Fantasy 15 هم‌‌اکنون برای دانلود

توسط علیرضا کیانی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

نسخه‌ی آزمایشی بخش چندنفره‌ی بازی «فاینال‌فانتزی ۱۵» (Final Fantasy 15) هم‌‌اکنون برای دانلود در دسترس قرار گرفته است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

یک بخش آزمایشی بسته برای محتوای دانلودی آتی فاینال‌فانتزی ۱۵ یعنی Comrades آغاز شده است. بازیکنان هم‌اکنون می‌توانند این محتوا را از طریق شبکه‌ی پلی‌استیشن و بازار اکس‌باکس دانلود کنند. البته این محتوا فقط برای دارندگان پلی‌استیشن پلاس و اکس‌باکس گلد قابل بازی خواهد بود.

این محتوا بازی را از حالت تک‌نفره‌ی قبلی به حالت مولتی‌پلیر و چندنفره بسط می‌دهد. بازیکنان قادرند تا هر یک آواتار خود را بسازندT شخصی‌سازی کنند و مرحله‌های مختلف را تا سقف سه بازیکن دیگر به اتمام برسانند. نسخه‌ی کامل این محتوا با سلاح‌ها و موارد داخل بازی بیش‌تر و گسترده‌تری منتشر خواهد شد که در حال حاضر فقط بخش کوچکی از آن از طریق این بخش آزمایشی در دسترس است. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در خصوص موارد نسخه‌ی کامل این محتوا به این لینک مراجعه کنید.

این بخش آزمایشی تا ۱۷ مرداد ادامه خواهد داشت و فقط کسانی که سیزن پس این عنوان را با قیمت ۲۵ دلار خریداری کرده‌اند و روی شبکه‌ی کنسول‌ پلی‌استیشن به پلاس یا روی شبکه‌ی کنسول اکس‌باکس به اکانت گلدارتقا یافته‌اند، قادرند در این مدت کوتاه به جمع تجربه‌کنندگان ملحق شوند. اسکوئر انیکس فعلا تاریخ دقیقی برای انتشار محتوای کامل مشخص نکرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: