تعداد بازیکنان بازی Rocket League از مرز ۳۴ میلیون نفر عبور کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

امروز، استودیو «سایونیکس» توسعه‌دهنده‌ی بازی Rocket League اعلام کرد که عنوان فوتبالی-ماشینی محبوب‌شان که اخیرا هم دو ساله شده بود، تعداد بازیکن‌های این عنوان بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی از مرز ۳۴ میلیون بازیکن فراتر رفته که رکورد جدیدی نسبت به ماه گذشته با یک میلیون بازیکن بیشتر است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در کنار اعلامیه رسمی منتشر شده، سایونیکس در بلاگ‌اسپات خود، در مورد سالم نگاه داشتن فضای سالم و رقابتی بازی Rocket League تاکید کرد که در آن بازیکنان در تمامی سنین و با هر پس‌زمینه‌ای می‌توانند لحظات خوبی را در بازی با هم‌دیگر رقم بزنند، البته به غیر بازیکنانی که قصد سوءاستفاده کردن داشته باشند. طبق گفته‌ی سایونیکس، به منظور امن نگه داشتن فضای بازی به دور از هر گونه تقلب و تخطی بازیکنان، این هفته یک سیستم جدید برای گزارش بازیکنان مشکوک به رفتارهای نادرست، اضافه خواهد شد که دارای یک لایه‌ی امنیتی منع دسترسی خودکار است. هم‌چنین، این سیستم حساس به نوع گفتار در داخل بازی بوده و در صورتی که بازیکنان از کلمات خاصی مانند الفاظ رکیک یا نژادی استفاده کنند، در لیست گزارش‌های این سیستم ثبت می‌شوند تا با آن‌ها برخورد شود.

در ابتدا، لیست ۲۰ کلمه‌ای که بیشتر استفاده می‌شود (از انواع مختلف) که به‌صورت عمومی هم منتشر نشده در این سیستم جای گرفته و به مرور این لیست تکامل می‌یابد و قرار است برای چندین زبان مختلف به‌کار گرفته شود. هر کلمه دارای یک میزان حساسیت برای منع کردن بازیکن از آن مسابقه‌ است، با بیشتر به کار بردن این جملات، دسترسی فرد خطا کار به بازی قطع شده که از ۲۴ ساعت شروع شده تا ۷۲ ساعت هم افزایش پیدا می‌کند، اگر بازیکن باز هم به تکرار رفتار نادرست در بازی دست بزند، سپس تا یک هفته و در صورت تکرار آن، به صورت دائمی دسترسی آن شخص به بازی قطع خواهد شد.

هم‌چنین، سایونیکس در این مورد توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه به آن نگاه می‌کنیم:

از هزاران گزارشی که در طی روز دریافت می‌کنیم، اکثریت آن‌ها به آزار اذیت کاربران با استفاده از کلمات زشت و نادرست ختم می‌شود. این سیستم جدید که روی محوریت گفتار کاربران تمرکز دارد، به ما کمک خواهد کرد تا با سرعت و دقت بیشتری به گزارشاتی که کاربران می‌دهند، رسیدگی کنیم. بنابراین، اگر مشاهده کردید که بازیکنی از کلمات و الفاظ نادرست در طول مسابقه استفاده می‌کند، لطفا شخص موردنظر را گزارش کنید و اجازه دهید تا ما شخص موردنظر را جریمه نماییم.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Rocket League هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: