جزئیات به‌روزرسانی بعدی بازی Gears of War 4 مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

امروز، استودیو «کوآلیشِن» به همراه «مایکروسافت» از اولین جزئیات مربوط به به‌رزورسانی این ما برای بازی Gears of War 4 رونمایی کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به مانند دیگر به‌روزرسانی‌ها، شاهد دو نقشه‌ی جدید هستیم. اولین نقشه، Forge Blitz نام دارد که در واقع نقشه‌ی تکامل یافته از نقشه Forge است. هم‌چنین در این به‌روزرسانی، شاهد بازگشت نقشه کلاسیک Gears of War یعنی «کانال» در شهر تیمگاد را شاهد هستیم.

هر دو نقشه یاد شده، برای دارندگان سیزن‌پس بازی Gears of War 4 هم‌اکنون در دسترس بوده و با بازی در هر یک از دو نقشه یاد شده اکس‌پی ۲ برابر و ۲۰ درصد اعتبار اضافه می‌توانید کسب کنید. این دو نقشه، در تاریخ سه شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ در دسترس همه‌ی کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این دو نقشه، یک پوسته جدید با نام «کلاسیک کماندو دام» نیز موجود است.

هم‌چنین، قرار است دو رویداد هم برگزار شود که اولی یک رویداد جدید برای حالت Horde است و در تاریخ جمعه، ۲۷ مرداد شروع می‌شود، هر چند جزئیات دیگری درمورد این بخش مشخص نشده؛ دومین رویداد، One Shot, One Kill نام دارد که به طور انحصاری در نقشه‌ی کانال جریان دارد و در تاریخ جمعه، ۳ شهریور برگزار خواهد شد.

در پایان باید اشاره کرد، بازی Gears of War 4 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه ویندوز) در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: