بازی Dragon Quest XI در دو روز توانست بیش از ۲ میلیون نسخه به فروش برساند

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

امروز، «فامیستو» گزارش داد که بازی Dragon Quest XI در منطقه‌ی ژاپن تنها در دو روز، توانست ۲,۰۸۰,۸۰۶ میلیون کپی به فروش برساند. اگر بخواهیم دقیق‌تر اشاره کنیم، این بازی بر روی کنسول ۳DS حدود ۱,۱۳۰,۴۶۸ میلیون نسخه و مقدار ۹۵۰,۳۳۸ هزار نسخه هم بر روی پلی استیشن ۴ به فروش رساند که در مجموعه کمی بیش از دو میلیون نسخه تنها در دو روز فروخته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حداقل در خرده‌فروشی‌ها، این‌گونه به نظر می‌رسد که نسخه‌ی ۳DS بازی Dragon Quest XI توانسته بر پلی استیشن ۴ از نظر فروش چیره شود. هم‌چنین، اگر نگاهی به میزان فروش نسخه‌های گذشته بی‌اندازیم، بازی Dragon Quest IX توانست ۲,۳۳۸,۲۲۱ میلیون نسخه، بازی Dragon Quest VIII هم با ۲,۲۶۷,۸۲۷ میلیون نسخه و در نهایت بازی Dragon Quest VII توانست ۱,۸۲۱,۴۵۰ میلیون واحد در زمان عرضه‌ی خود بفروشند.

البته باید در نظر داشته باشید، تمامی اطلاعات فروشی که در بالا گفته شده، مربوط به منطقه‌ی ژاپن بوده و از فروش این بازی در مناطق غرب اطلاعی نداریم. در پایان باید اشاره کرد، بازی Dragon Quest XI قرار است در سال ۲۰۱۸ برای منطقه‌ی غرب عرضه شود که نام‌گذاری رسمی آن برای منطقه غرب Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: