تاریخ انتشار بتای چندنفره‌ی بازی Stardew Valley مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

برای کسانی که به‌خاطر اضافه شدن بخش چندنفره به بازی Stardew Valley مشتاق بازگشت دوباره به آن هستند، خبر خوبی داریم؛ البته به‌رزورسان موردنظر هنوز اضافه نشده! بلکه متوجه‌ شدیم به‌رزورسان ۱.۳ که بتای بخش چندنفره را به این عنوان اضافه می‌کند، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینکوس در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گفته‌ی استودیو Chucklefish، از وب‌سایت رسمی بازی Stardew Valley در به‌روزرسان ۱.۳ از این عنوان، مزرعه‌داران قادر خواهند بود تا هر کاری که بازیکنان اصلی انجام می‌دهند، از جمله فعالیت‌های کشاورزی، معدن، ماهی‌گیری، کند و کاو، شرکت در جشنواره‌ها و حتی ازدواج را می‌توانند انجام دهند.

با این حال، به نظر می‌رسد که صاحبان مزرعه قادر به تصمیم‌گیری در بعضی مسائل نخواهند بود. به عنوان مثال، چه زمانی بخوابند و کی در جشنواره‌ها شرکت کنند. علاوه بر این، برای تجربه‌ی بخش چندنفره نشان داده شد که بازیکنان نیازی به راه‌اندازی سرور شخصی خود ندارند. در عوض، می‌توان دوستان خود را از طریق استیم به داخل بازی دعوت کرد. تا به این لحظه، برنامه‌ای درمورد تجربه بخش چندنفره به‌صورت محلی یا حالت PVP وجود دارد یا خیر گفته نشده است. و اما برای کسانی که روی کنسول نینتندو سوئیچ، بازی Stardew Valley را تجربه می‌کنند باید گفت، این به‌رزورسانی برای کنسول نینتندو سوئیچ هم عرضه خواهد شد، با این‌حال تست برای نسخه‌ی بتا بر روی نسخه رایانه‌های شخصی زودتر از نسخه سوئیچ آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: