بازی The Long Dark تا قبل از انتشار رسمی توانست ۱.۳ میلیون نسخه بفروشد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

پس از گذشت چندین سال از در دست توسعه‌ قرار داشتن بازی The Long Dark در فاز دسترسی اولیه، سرانجام این عنوان در هفته‌ی جاری به‌صورت رسمی منتشر شد، هر چند تا قبل انتشار، این بازی نیز توانست به یک سری فرصت‌های چشم‌گیر دست پیدا کند؛ که یکی از آن‌ها، فروش خوب بازی در زمانی بود که در فاز دسترسی اولیه قرار داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

توسعه‌دهنده‌ی بازی The Long Dark یعنی «هینترلَند استودیو» اعلام کرد، این عنوان در طول دوره‌‌ای که در دسترسی اولیه قرار داشت بیش از ۱.۳ میلیون واحد تا قبل از انتشار نسخه‌ی کامل آن بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها فروخته است.

علاوه بر این، توسعه‌دهنده خبر از ساخت فیلمی اقتباسی از بازی The Long Dark خبر داد که هم‌اکنون با «بُلت‌ پیکچر» و تهیه کننده‌ی فیلم «رزیدنت اویل»، آقای «جرِمی بُلت» بر روی این فیلم با همکاری آقای «رافائل ون لیورپ»، کارگردان ایده‌پرداز فیلم مورد نظر نظارت می‌کنند.

هیچ جزئیات دیگری درمورد این فیلم اقتباسی، نظیر بازیگران، تیم کارگردانی یا تاریخ انتشار برای آن وجود ندارد. با این حال، چندی پیش، استودیو هینترلند فیلم کوتاه پنج دقیقه‌ای را با اسم Elegy: A Visual Poem of The Long Dark منتشر کرد که با مضمون و سبک The Long Dark در جریان بود. از بازیگران این فیلم کوتاه، می‌توان به «کریستوفر پلومر» اشاره کرد. کارگردانی این فیلم بر عهده «جارد پلتیر» همراه با نویسندگی «ون لیپورپ» بود.

در پایان لازم به ذکر است، بازی The Long Dark هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینوکس در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: