تاریخ انتشار بازی Phantom Trigger برای رایانه‌های شخصی و سوئیچ مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

امروز، شرکت tinyBuild Games به همراه استودیو two-man studio، که آن‌ها را با بازی اخیرا منتشر شده‌ی Divide by Sheep می‌شناسیم، از تاریخ انتشار عنوان آینده‌ی خود که دارای عناصر هاردکور و نقش‌آفرینی است رونمایی کردند. بازی Phantom Trigger برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ در نظر گرفته شده و قرار است در تاریخ پنج شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین معرفی از بازی Phantom Trigger به اسفند ماه سال گذشته بازمی‌گردد. داستان این بازی، دنبال‌کننده‌ی شخصیتی به اسم «اِستَن» بوده که یک کارگر طبقه‌ی متوسط است که در حال گذران زندگی عادی خود بوده که ناگهان توسط یک سری اتفاقات مرموز همه چیز به‌هم می‌ریزد. از این‌جا هست که سفر به دنیای سورئال، پیچیده و نئون-شیطانی Phantom Trigger آغاز شده و در نهایت، به انتخاب بازیکن به یکی از چهار پایان بازی می‌تواند دست یابد.

گیم‌پلی بازی Phantom Trigger برگرفته از عناصر سبک‌های نقش‌آفرینی و مبارزه‌ای بوده و این سیستم دارای ترکیبی غنی از از جزئیات است. زمان به پایان رساندن بازی حدود هفت ساعت است که در این ساعات، وارد پنج جهان مجزا برای اکتشاف می‌شوید. بازی Phantom Trigger با قیمت ۱۵ دلار در زمان انتشار در دسترس خواهد بود. در دیگر اخبار پیرامون این بازی، سازنده تایید کرد این عنوان بر روی هر دو پلتفرم به‌صورت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و هم‌چنین نسخه‌ی سوئیچ از همکاری مشارکتی (کو-آپ) به‌صورت محلی بهره می‌برد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: