نسخه‌ی نینتندو سوئیچ دو بازی تل‌تیل گیمز فاش شد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

استودیو «تل‌تیل گیمز» (Telltale Games) معمولاً بازی‌های خود را برای تمامی پلتفرم‌های در درسترس عرضه می‌کند اما تاکنون هیچ کدام از عناوین این شرکت برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه نشده‌اند. در حالی که مدت زیادی از عرضه‌ی جهانی نمی‌گذرد، این کنسول تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است. با در نظر گرفتن این شرایط، انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی‌های تل‌تیل کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اخیراً، یک فروشگاه انگلیسی و یک خرده‌فروش روسی، نسخه‌ی نینتندو سوئیچ دو بازی Batman: The Telltale Series و Guardians of the Galaxy را در لیست محصولات خود قرار دادند. نسخه‌ی لیست شده در این دو وبسایت، فصل اول سری Batman است که با توجه به اطلاعات موجود در تاریخ ششم سپتامبر (پانزدهم شهریور ماه) عرضه می‌شود. البته در صورت درست بودن این خبر، احتمال اینکه تاریخ ثبت شده، یک تاریخ حدودی باشد، بسیار زیاد است. از نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Guardians of the Galaxy نیز اطلاعات زیادی در دسترس نبوده و مشخص نیست چه زمانی عرضه می‌شود.

اینکه دو خرده‌ فروشی کاملاً مستقل از هم، نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این دو بازی را در لیست محصولات قرار داده‌اند، می‌تواند اتفاقی دلگرم کننده برای علاقه‌مندان باشد. اما نباید فراموش کرد که برخی اوقات خرده‌فروشی‌ها در حالی که هیچ گونه اعلام رسمی وجود ندارد، محصولات خاصی را لیست می‌کنند. بنابراین بهتر است تا انتشار اعلامیه‌ی رسمی منتظر ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: