تماشا کنید: ۱۶ دقیقه از گیم‌پلی عنوان Naruto to Boruto: Shinobi Striker

توسط علیرضا کیانی در ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۰

«باندای نامکو» تریلری ۱۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی عنوان Naruto to Boruto: Shinobi Striker منتشر کرد؛ با دنیای‌ بازی همراه باشید.

باندای نامکو و سونی نمایش ۱۶ دقیقه‌ای از عنوان مورد انتظار سری «ناروتو» (Naruto) یعنی Naruto to Boruto: Shinobi Striker را حین کنفرانس سونی در نمایشگاه بازی در هنگ‌کنگ به مردم عرضه کردند، این نمایشگاه چند روز پیش آغاز به کار کرده است.

تریلر از جایی شروع می‌شود که ناروتو روی دیوار راه می‌رود و یک حالت نینجایی دارد. Shinobi Striker در نظر دارد تا دوباره یک عنوانی با ویژگی‌های نینجایی بهبود یافته را خلق کند که این سری به همین موضوع شناخته می‌شود. در ادامه‌ی این ویدئو از گیم‌پلی، ما شاهد درگیری چهار بازیکن هستیم. این ویدئو شامل چهار کاراکتر معروف این سری می‌شود؛ یعنی «ناروتو»، «ساسکه»، «ساکورا» و «کاکاشی» است که در مقابل هیولایی به نام Shukaku ایستاده‌اند.

اگر شما سری ناروتو را به خوبی دنبال کرده باشید، می‌فهمید که این درگیری با داستان بازی هماهنگ نیست، ولی احتمالا این بدان معناست که ما می‌توانیم در بازی شاهد همان مبارزات مقابل شخصیت‌های بد داستان باشیم که در بازی Dragon Ball Xenoverse 2 شاهد آن بودیم.

عنوان Naruto to Boruto: Shinobi Striker اوایل سال میلادی آینده (۹۷-۱۳۹۶) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این خبر را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: