بازی Lumo به‌زودی برای نینتندو سوئیچ نیز منتشر خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

استودیو Gareth Noyce، سازنده‌ی بازی Lumo از پورت این عنوان بر روی نینتندو سوئیچ خبر داد. این عنوان، در سبک پازل بوده که پیش‌تر برای سایر پلتفرم‌ها منتشر شده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

Noyce اشاره کرد، در حال حاضر نمی‌تواند تاریخ انتشار خاصی را برای نسخه‌ی سوئیچ مشخص کند. سال گذشته، بازی Lumo به‌صورت فیزیکی بر روی دو پلتفرم شرکت «سونی»، یعنی پلی استیشن ۴ و ویتا منتشر شد. هم‌چنین این بازی بر روی دیگر پلتفرم‌ها هم منتشر شده که به‌صورت دیجیتالی می‌توان آن را تهیه کرد.

لازم به ذکر است، مسئولیت نشر این بازی برای کنسول سوئیچ، توسط شرکت «رایزینگ استار گیمز» انجام خواهد شد. بازی Lumo یک عنوان پازل با نوستالوژی‌های دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی است. این بازی دارای بیش از ۴۰۰ اتاق به همراه مناطق مختلف است. هر اتاق، شامل یک سری اسرار پنهان بوده که باید خودتان آن‌ها را پیدا کنید.

در طول بازی، شما در نقش یک جادوگر کوچک بازی خواهید کرد که در یک اتاق افتاده و از آن‌جا می‌توانید به آرامی مسیر پیشرفت را طی کنید. اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی بازی Lumo پیش از انتشار آن بر روی نینتندو سوئیچ هستید، می‌توانید این عنوان را بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ویتا، لینوکس و اکس‌باکس وان بازی کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: