بازی Playerunknown’s Battlegrounds رکورد جدیدی را در زمینه‌ی بیشترین تعداد بازیکن ثبت کرد

توسط سهیل حسینی در ۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

بازی Playerunknown’s Battlegrounds عنوانی با سبک بقا و الهام گرفته از مجموعه‌ی «عطش مبارزه» (Hunger Games) است که در اوایل سال جاری، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق دسترسی اولیه بر روی شبکه ی استیم منتشر شد. از زمان انتشار تاکنون هم، محبوبیت این بازی روز به روز بالاتر رفته و به تازگی رکورد جدیدی را در زمینه ثبت بیشترین بازیکن برای خود به ارمغان آورده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در آخرین به‌رزورسانی وب‌سایت استیم‌چارت، Battlegrounds با ثبت ۴۸۱,۲۱۹ هزار بازیکن به‌صورت هم‌زمان توانست از بالاتر از بازی «فال‌آوت ۴» (Fallout 4) قرار گیرد. هم‌چنین این بازی مدتی می‌شود که از عنوان جهان‌باز «راک‌استار» یعنی «سرقت بزرگ اتوموبیل ۵» (Grand Theft Auto V) با داشتن ۳۶۰,۷۶۱ هزار بازیکن هم عبور کرده است.

به همین مناسبت، سازنده برای همین مورد در توئیتر پستی منتشر کرد که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

ما در حال حاضر رکورد بیشترین بازیکن را به غیر از دو بازی شرکت «وَلو» در اختیار داریم.

همان‌طور که در این توئیتر هم گفته شد، دو بازی شرکت ولو هم‌اکنون در بالای لیست بیشتر تعداد بازیکن قرار دارند. این دو بازی، Counter-Strike: Global Offensive با داشتن ۸۵۰,۴۸۵ هزار نفر و DOTA 2 با داشتن ۱.۲ میلیون بازیکن به‌صورت هم‌زمان در ۲ رده‌ی اول استیم‌چارت قرار دارند. با دیدن هم‌چین اعدادی، باید گفت این یک دستاورد بزرگ برای بازی Playerunknown’s Battlegrounds به شمار می‌رود.

این عنوان، هم‌اکنون با قیمت ۳۰ دلار در شبکه‌ی استیم در دسترس بوده و در حال حاضر به عنوان شماره‌ی اول پرفروش‌ترین بازی‌ها در استیم شناخته می‌شود. این بازی هنوز در مراحل دسترسی اولیه به‌سر می‌برد، به عبارتی دیگر مراحل ساخت آن هنوز تمام نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: