مراحل توسعه‌ی بازی Hellblade به پایان رسید

توسط سهیل حسینی در ۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

استودیو «نینجا تئوری»، توسعه‌دهنده‌ی عناوینی مانند DmC: Devil May Cry خبر از کامل شدن پروسه ساخت بازی Hellblade داد. با توجه به این خبر، باید در تاریخ مشخص شده منتظر این بازی باشیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در اولین معرفی از بازی Hellblade قرار بود این عنوان به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ توسعه داده شود. اما دیری نپایید تا توسعه‌دهنده درمورد انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان سخنانی به میان آورد و در ادامه مشخص شد این بازی از طریق شبکه‌ی استیم برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

داستان بازی، پیرامون شخصیتی به اسم Senua می‌چرخد که ناگهان خود را میان یک جهنم می‌بیند. شیاطین با سلاح‌های واقعی که قرار است با او مبارزه کنند، حاصل تفکرات ذهنی Senua است. علاوه بر مبارزه، شما می‌توانید به حل پازل بپردازید.

هم‌چنین لازم به ذکر است، بازی Hellblade در تاریخ سه شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، نسخه‌ی رایانه‌ای شخصی از قابلیت Photo Mode، به مانند نسخه‌ی پلی استیشن ۴ بهره خواهد برد. در یک توصیف ساده پیرامون قابلیت Photo modes باید گفت با این گزینه، می‌تواند بازی را نگه داشت و در دوربین را چرخاند، فیلترهای مختلف به عکس اضافه کرد و در نهایت یک تصویر عالی را از درون محیط بازی برای خود ثبت کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: