هماهنگ‌تر شدن به‌روز رسانی‌های نسخه‌ی ژاپنی و غربی بازی Dragon Ball Z Dokkan Battle

توسط امیرابراهیم پرانداخ در ۹ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

معمولا بازی‌های موبایلی ژاپنی، چند نسخه‌ای از همتای غربی‌شان جلوتر هستند و به‌روز رسانی‌ها در هر دو منطقه به‌صورت هم‌زمان و یک‌سان منتشر نمی‌شوند. بندای نامکو (Bandai Namco) درحال حل کردن این موضوع برای بازی Dragon Ball Z Dokkan Battle است‌. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

وقتی بازی‌های موبایلی محبوب ژاپنی به غرب راه پیدا می‌کنند، به‌روز رسانی بین نسخه‌ها معمولا در زمان‌های متفاوتی ساخته و عرضه می‌شود و طرفداران غربی مجبورند ماه‌ها برای داشتن نسخه‌ای صبر کنند که ژاپنی‌ها بسیار قبل‌تر آن را دریافت کرده‌اند.

بازی Dragon Ball Z Dokkan Battle نیز از این قاعده مستثنی نیست و گاهی فاصله‌ی بین به‌روز رسانی‌های ژاپنی و غربی به دو ماه نیز می‌رسد. هنگامی که از سازنده، آقای «توشیتاکا تاچیبانا» (Toshitaka Tachibana) پرسیده شد که آیا فاصله‌ی بین به‌روز رسانی نسخه‌ها در آینده نیز به همین صورت خواهد بود یا خیر، ایشان پاسخ دادند:

ما به صورت جدی در تلاش هستیم که این فاصله را از بین ببریم و همزمان آن را به مسیر دیگری هدایت کنیم و قرار بر این است که به گونه‌ای باشد که گیمرهای بازی Dragon Ball Z Dokkan Battle خارج ژاپن احساس نکنند که ضرری کرده‌اند. ما امیدواریم سرویسی ارائه دهیم که متفاوت باشد.

وقتی از ایشان پرسیده شد که آیا می‌توانند بیشتر در مورد این نقشه‌ها و برنامه‌ها توضیح دهند ایشان افزود:
در حال حاضر جزئیات زیادی مشخص نیست، اما فکر می‌کنم مثال آن عرضه‌ی «برولی» (Broly) باشد که در ماه می (اردیبهشت) صورت گرفت. ما امیدواریم که این اشاره‌ای باشد به آنچه قرار است برای نسخه‌های خارج از ژاپن روی دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: