تماشا کنید: تریلر بازی جدید اسکوئراینکس Ved منتشر شد

توسط ماهان تیرداد در ۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

یکی از بازی‌هایی که در جریان «پویش جمعی اسکوئر اینکس» (Square Enix Collective Campaign) برای جلب حمایت این شرکت تلاش می‌کند، عنوان Ved است. در ادامه با جزئیاتی از بازی Ved همراه دنیای بازی باشید.

در آغاز اگر بخواهیم یک توضیح سطحی از پویش جمعی اسکوئر انیکس به شما عزیزان ارائه کنیم، می‌توان گفت: این یک رویداد است که در آن استودیو‌های مختلفی که حمایت هیچ ناشری را برای بازی خود ندارند، در این رویداد ثبت نام کرده و بازی خود را برای مخاطبان به نمایش می‌گذارند. انتخاب بازی‌ای که در نهایت مورد حمایت اسکوئر انیکس قرار می‌گیرد توسط رأی کاربران صورت می‌گیرد. طبق قوانین، هر توسعه‌دهنده تنها ۲۸ روز برای جلب بیشترین رأی ممکن مهلت دارد.

و اما بازی Ved! این بازی ساخته‌ی یک استودیو لیتوانیایی به نام Karaclan است. سبک بازی ترکیبی از دو سبک نقش‌آفرینی و پلتفرمر است. در تریلر و تصاویر بازی نیز شاهد کیفیت و طراحی بصری خیره کننده‌ای هستیم. برنامه‌ی سازنده برای عرضه‌ی این عنوان، انتشار در سال میلادی آینده برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی است.

بیایید بیشتر در دل این بازی پیش برویم! داستان از این قرار است که شخصیت اول بازی، به شهر Micropolis سفر می‌کند تا بتواند زندگی راحتی در آن داشته باشد. از آن‌جا که هیچ چیز به این آسانی‌ها نیست، دست سرنوشت او را به مأموریتی می‌فرستد که در آن می‌بایست، از حقیقت دنیای اطراف خود پرده بردارد.

چیزهایی که باعث می‌شود این بازی خوش رنگ و لعاب را علاوه بر پلتفرمر یک نقش‌آفرینی بدانیم، وجود فاکتور‌هایی چون مبارزه و صحبت کردن تعاملی و مؤثر با دیگر شخصیت‌ها است. درواقع «صحبت کردن با شخصیت‌های مختلف می‌تواند به ایجاد رابطه‌ی دوستی و احترام میان شخصیت شما و آن‌ها شود یا حتی باعث ترسیدن آن‌ها از شما بشود که همین امر گاهی اوقات کلید موفقیت است». این‌هاقابلیت‌های غیر پلتفرمری بازی هستند:

  • صحبت با دیگر شخصیت‌ها
  • تصمیم‌گیری
  • مبارزه
  • گشت و گذار (سفر به سیاهچال‌های مختلف از طریق پورتال‌ها)
  • ارتقای شخصیت (با استفاده از پول و توانایی‌ها)

تمرکز تریلر بر گیم‌پلی است اما در کنار آن شاهد زیبایی طراحی و جلوه‌های بصری بازی هستیم که مشخصاً هنر و احساس در آن بسیار موثر بوده است.

کامل‌ترین جزئیات پیرامون این بازی را می‌توانید در این لینک که سایت مربوط به اسکوئر اینکس است پیدا کنید و همچنین روند رأی دادن به این بازی را نیز می‌توانید در همین سایت انجام دهید. لازم به ذکر است که برای رأی دادن باید ابتدا در این سایت ثبت نام کنید و تشکیل یک حساب کاربری بدهید که البته کار مشکلی نیست! در پایان از شما دعوت می‌کنیم که تریلر مرتبط به این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: