میزان درآمد بازیکنان در لیگ بازی Overwatch مشخص شد

توسط علیرضا کیانی در ۸ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی بلیزارد، درآمد بازیکنان در لیگ «اورواچ» (Overwatch) بسیار وسوسه‌انگیز خواهد بود؛ با دنیای‌بازی همراه باشید.

شرکت بلیزارد پایه‌ی درآمد، مزیت‌ها و جزئیات دیگری برای بازیکنانی که به دنبال شرکت در اولین فصل از مسابقات اورواچ هستند، در نظر گرفته است. تیم‌ها قادرند از دهم مرداد ماه تا هشتم آبان ماه با بازیکنان در این مدت قرارداد یک ساله ببندند. کمترین حقوق برای بازیکنان، ۵۰ هزار دلار در سال خواهد بود.

علاوه بر حقوق، مزایای دیگری نیز برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که می‌توان از بین آن‌ها به بیمه‌ی سلامت نیز اشاره کرد. هم‌چنین حقوق بازنشستگی برای خانه‌نشینی با دلایل موجه برای تیم تا بیمه بتواند بازیکن را پشتیبانی کند، به‌علاوه‌ی دریافت ۵۰ درصدی از پول توزیع شده پس از پیروزی در مسابقات مختلف توسط تیم. کل مبلغ جوایز برای فصل اول، ۳.۵ میلیون دلار تعیین شده است و حداقل ۱ میلیون دلار از آن به تیم قهرمان این فصل داده خواهد شد.

طی سوالاتی که درخصوص ترکیب و بازیکنان تیم از بلیزارد پرسیده شده بود، شرکت شفاف‌سازی کرد که تیم‌ها می‌توانند بین ۶ تا ۱۲ بازیکن داشته باشند و از نظر قاره و منطقه‌ای محدودیتی وجود ندارد، برای بازیکنانی که ملیت و وطن‌ آن‌ها در هرجای دنیا باشد مشکلی وجود نخواهد داشت. بلیزارد نیز تیم‌هایی را به عنوان هفت تیم اول مسابقات اورواچ برشمرده که در میان‌ آن‌ها نام تیم‌های قدیمی این‌گونه رقابت‌ها دیده می‌شود. لیگ اورواچ اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی (۱۳۹۶ شمسی) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “میزان درآمد بازیکنان در لیگ بازی Overwatch مشخص شد”

  1. The Last of us گفت:

    سالی ۵۰ هزار دلار ! باید به تقدیرمون لعنت بفرستیم :۲۵:

    ۰ ۰