این هفته بازی Call of Duty: Infinite Warfare را به‌صورت رایگان تجربه کنید

توسط سهیل حسینی در ۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

نسخه‌ی معمولی بازی Call of Duty: Infinite Warfare علاوه بر این‌که بر روی شبکه‌ی استیم تخفیف خورده، می‌توان آن را تا تاریخ دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۶ به‌صورت رایگان تجربه کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare هم‌اکنون با تخفیف ۵۰ درصدی بر روی شبکه‌ی استیم ارائه شده و می‌توانید آن را با قیمت ۳۰ دلار خریداری کنید. هم‌چنین، نسخه‌ی دیجیتال لِگَسی این عنوان با ۳۸ درصد تخفیف و با قیمت ۴۹.۵۹ دلار و در آخر نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس با ۴۰ درصد تخفیف، و با قیمت ۶۰ دلار در دسترس است.

اگر کیف پولتان پر از پول است، می‌توانید نسخه‌ی Call of Duty: Complete Zombies Experience را با قیمت ۵۱۳ دلار تهیه کنید! این نسخه هم ۱۶ درصد تخفیف خورده و شامل مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» (Call of Duty) مانند «جهان در جنگ» (World at War)، «عملیات سری ۱ تا ۳» (Black Ops 1-3)، «جنگاوری پیشرفته» (Advanced Warfare)، «جنگاوری بی‌کران» (Infinite Warfare) و بسیاری از بسته‌های الحاقی مربوط به بخش زامبی این عناوین را می‌توانید با هم در اختیار داشته باشید.

اگر احساس می‌کنید بیش از حد پول‌دار هستید، می‌توانید نسخه‌ی Call of Duty: Definitive Collection را با ۱۴ درصد تخفیف و قیمت ۷۹۶ دلار تهیه کنید. در این لیست، عناوین و بسته‌های اضافه‌شونده بیشتری از این مجموعه وجود دارد. در پایان لازم به ذکر است، بازی Call of Duty: Infinite Warfare هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و به‌صورت رایگان از طریق شبکه استیم تا تاریخ ۹ مرداد قابل دسترسی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: