بازی The Elder Scrolls: Legends هم‌اکنون برای گوشی‌های اندروید و iOS در دسترس است

توسط ماهان تیرداد در ۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

به تازگی بازی The Elder Scrolls: Legends برای پلتفرم‌های موبایلی اندروید و iOS منتشر شده است. با شرحی درباره‌ی این موضوع همراه دنیای بازی باشید.

این عنوان موبایلی در سبک بازی‌های کارتی استراتژیک دسته‌بندی می‌شود. همانطور که از اسم بازی پیداست، محتوای بازی بر اساس سری The Elder Scrolls طراحی شده است. این بازی که دریافت آن رایگان است، از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی، همچنین برای پلتفرم مک و تبلت‌های اندروید منتشر شده بود که با تحولی در محیط کاربری (برای سازگاری با صفحات نمایش کوچک)، هم‌اکنون برای موبایل‌های اندروید و iOS نیز در دسترس است.

همچنین طی ماه گذشته افزونه‌ی Heroes of Skyrim به این عنوان اضافه شده بود که کارت‌های مربوط به فریاد‌ها و شخصیت‌های موسوم به Companion را به بازی اضافه می‌کرد. Companion همان گروه مبارزان گرگینه در شهر Whiterun بود که در خانه‌ای تاریخی به نام Jorvarsk زندگی می‌کردند.

بازی موبایلی دنیای The Elder Scrolls بخش‌های متفاوتی دارد و حتی شاهد حضور یک بخش داستانی نیز در آن هستیم. از اسامی این بخش‌ها می‌توان به Single-Player Story mode، Versus mode، Arena mode، Spectator mode و… اشاره کرد.

بعضاً رویداد‌هایی هم در بازی بوجود می‌آیند؛ برای مثال می‌توان از Chaos Arena با حضور شاهزاده‌ی مجنون و مرموز اسکایریم یعنی Sheogorath نام برد که سناریو‌هایی را برای تجربه کردن فراهم می‌سازد. بازی The Elder Scrolls: Legends هم‌اکنون برای گوشی‌های اندروید و iOS روی Google Play و App Store، همچنین در شبکه‌ی استیم و نیز برای تبلت‌های اندرویدی در دسترس است.

در پایان از شما عزیزان دعوت می‌کنیم تا تصاویری از این بازی را نظاره‌گر باشید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: