تماشا کنید: انتشار تریلر جدید از بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

توسط سورنا رضایی در ۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

اخیراً، استودیو «نینجا تئوری» (Ninja Theory) تریلر جدیدی از بازی رو به انتشار Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تریلر جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice بسیار پر زرق و برق بوده و روی داستان بازی تمرکز دارد. با این وجود، نیم نگاهی نیز به گیم‌پلی و کات سین‌های مبارزات دارد. این بازی به خاطر تیم توسعه‌ای که مشغول به ساخت آن است شناخته می‌شود. علیرغم اینکه تعداد بسیار کمی در توسعه‌ی این بازی همکاری می‌کنند اما استودیو نینجا تئوری از تکنیک‌های مدرن و موشن کپچر برای بهبود کیفیت نهایی بازی استفاده کرده‌اند تا جای ممکن این بازی به یک محصول AAA نزدیک شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

با اینکه لبه‌های مدل‌ها در نسخه‌ی اولیه‌ی بازی بسیار بدشکل و نوک تیز بودند اما تیم توسعه در طول این مدت توانست تغییرات بسیار قابل توجهی در بازی اعمال کند. این تغییرات امیدها به موفقیت بازی را افزایش داده و حال باید دید که از پس انتظارات بر می‌آید یا خیر.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در تاریخ هشتم آگوست (هفدهم مرداد ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: