هفت بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شوند

توسط علیرضا کیانی در ۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

طبق اخبار، مایکروسافت برای این ماه، هفت بازی جدید را برای اضافه کردن به سرویس Xbox Game Pass لیست کرده است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

زمانی که این سرویس از سوی مایکروسافت در تیرماه معرفی شد، شرکت قول داد که به طور میانگین هرماه پنج بازی به سرویس اضافه کند. مانند ماه گذشته، مرداد ماه نیز هفت بازی در نظر گرفته شده که با هم نگاهی به آن‌ها میاندازیم:

  • Dead Rising 3 (Xbox One)
  • Dirt Rally(Xbox One)
  • Limbo(Xbox One)
  • Metal Slug XX (Xbox One)
  • Pharaonic (Xbox One)
  • So Many Me (Xbox One)
  • Ultratron (Xbox One)

عنوان «درت رالی» (Dirt Rally) یکی از پرطرف‌دارترین عناوین سبک رانندگی است، پس قرار گرفتنش در این لیست برای طرف‌دراران یک سورپرایز خواهد بود. عناوین «لیمبو» (Limbo) و «خیزش مرده ۳» (Dead Rising 3) نیازی به معرفی ندارند و هر دو برای چندین سال پرطرف‌دار بودند.

همه‌ی تعریف و تمجیدها را می‌توان برای عنوان «متال اسلاگ» (Metal Slug XX) هم بیان کرد. یک شوتر آرکید برای طرف‌داران فرانچایز و سبک آشوب که احتمالا از تجربه‌ی آن لذت ببرید. اگر به دنبال یک معرفی برای این عنوان هستید می‌توانید به شماره‌ی سوم این عنوان که هم‌اکنون روی همین سرویس قرار دارد مراجعه کنید. عنوان So Many Me هم یک بازی مستقل بوده که به لیست اضافه شده است.

عنوان «التراترون» (Ultratron) یک شوتر پازلی است که بازیکن باید تمام تلاشش را بگذارد تا مسئله‌ها و معماها را حل کند، از طرفی با پیش‌روی در بازی به سختی این معماها افزوده خواهد شد. در عنوان Luckily می‌توان از پول به دست آمده برای ارتقای قدرت و هم‌چنین سرعت درمان استفاده کنید. عنوان مستقل دیگری که نامش در لیست دیده می‌شود، «فرعونی» (Pharaonic) است که توسط شرکت «میلک استون استودیو» (Milk Stone Studios) ساخته شده است. عنوانی که امتیاز بسیار خوبی از سوی کاربران روی شبکه‌ی استیم دریافت کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: