جیمز کامرون می‌خواهد سه‌گانه‌ای جدید برای ترمیناتور بسازد

جیمز کامرون می‌خواهد سه‌گانه‌ای جدید برای ترمیناتور بسازد

توسط ابراهیم نجف پور در ۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۷

آقای جیمز کامرون (James Cameron) به‌تازگی صحبت‌های را در مورد سری فیلم‌های ترمیناتور (Terminator) انجام داده و درصدد است که این سری را با یک سه‌گانه‌ای جدید دوباره بازسازی کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق مصاحبه جدید سایت News.com.au با آقای جیمز کامرون، ایشان در جواب به این سؤال «آیا این احتمال وجود دارد که فیلمی جدید برای این سری ساخته شود و یا باید کار آن تمام‌شده بدانیم؟» گفت:

«امروزه در مورد این سری سؤالات بسیاری پرسیده می‌شود. من به‌تازگی مذاکرات را با دیوید الیسون (David Ellison) شروع کردم؛ کسی که جدیداً حقوق این سری به من بازگردانده است و خواهان آن بودم که الآن می‌توانیم سه‌گانه‌ای جدید را برای سری ترمیناتور بسازیم.»

اوایل امسال، آقای آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) جزییاتی را در مورد فیلم بعدی ترمیناتور منتشر کرد و اشاره کرد که مراحل ساخت پروژه به‌خوبی پیش می‌رود و خود ایشان نیز در فیلم حضور دارد ولی ایشان هیچ اشاره به داستان آن نکرد ولی گفت آقای جیمز کامرون ایده‌های جالبی را در ذهن دارد.

لازم به ذکر است که ادامه ساخت Terminator Genisys برنامه اکران سالانه کمپانی پارامونت (Paramount) خط‌خورده و بنا بر اعلام گزارش‌های متفرقه، این کمپانی امسال بازسازی جدید این سری را معرفی می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: