بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice از پلی استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد

توسط سورنا رضایی در ۶ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۳۰

امروز، اعضای استودیو «نینجا تئوری» (Ninja Theory) در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد که جدیدترین محصول آن‌ها، یعنی Hellblade: Senua’s Sacrifice از کنسول پلی استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اعلام استودیو نینجا تئوری، کاربران کنسول ارتقاء یافته‌ی سونی، پلی استیشن ۴ پرو، قادر خواهند بود تا میان وضوح تصویر بیشتر یا نرخ فریم ۶۰ یک مورد را انتخاب کنند. در کنار این، خبر خوشی نیز برای علاقه‌مندان به تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شد. با توجه به گفته‌های سازندگان، این نسخه از نرخ فریم نامحدود، وضوح تصویر ۴K و ابعاد تصویر ۲۱:۹ پشتیبانی خواهد کرد.

برخی از کاربران ترجیح می‌دهند تا یک بازی را با وضوح تصویر بیشتر و نرخ فریم کمتر تجربه کنند. در مقابل، برخی نیز وضوح تصویر کمتر و نرخ فریم بیشتر را ترجیح داده و به دنبال تجربه‌ی روان‌تری هستند. اینکه سازندگان به هر دو گروه از مخاطبان خود احترام گذاشته و برای راضی کردن آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند، بسیار خوشایند است.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در تاریخ هشتم آگوست (هفدهم مرداد ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: