نینتندو سوئیچ

میزان فروش نینتندو سوئیچ به رقم ۴.۷ میلیون واحد رسید

توسط سورنا رضایی در ۵ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شرکت نینتندو اخیراً گزارش مالی آخرین سه ماهه‌ی خود را منتشر کرده است. در این گزارش، تعداد واحدهای فروخته شده از کنسول نینتندو سوئیچ در ماه‌های آوریل، مه و ژوئن ۱.۹۷ میلیون واحد تخمین زده شده است تا بدین ترتیب آمار کلی این کنسول به ۴.۷ میلیون واحد برسد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در کنار آمارهای مربوط به میزان فروش نینتندو سوئیچ، آمارهای مربوط به بازی‌های این پلتفرم نیز به اشتراک گذاشته شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، دو بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Mario Kart 8 Deluxe بهترین عملکرد را داشته‌اند. میزان فروش این دو بازی به ترتیب ۳.۹۲ و ۳.۵۴ میلیون واحد بوده است که این مسئله نشان از اهمیت این دو عنوان در جلب نظر مخاطبان به سمت کنسول جدید نینتندو بوده است.

دیگر بازی شرکت نینتندو که عملکرد بسیار خوبی در بحث فروش داشته، بازی ARMS بوده است. این بازی از cمان انتشار خود در ماه ژوئن تاکنون ۱.۱۸ میلیون واحد فروش داشته است. البته این رقم قابل مقایسه با میزان فروش نسخه‌ی اول سری Splatoon نیست اما می‌توان گفت که این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یک آی‌پی جدید را دارد.

پراکندگی فروش کنسول نینتندو سوئیچ در مناطق مختلف، متفاوت بوده است. این کنسول در قاره‌های آمریکای شمالی و جنوبی و کشور ژاپن به ترتیب ۱.۹۵ و ۱.۱۲ میلیون واحد فروش داشته است. میزان فروش این کنسول در اروپا و باقی مناطق نیز ۱.۶۳ میلیون واحد بوده است.

 در بخشی دیگر از گزارش، شرکت نینتندو آمار فروش دو کنسول وی یو و نینتندو ۳DS را نیز اعلام کرد. بر این اساس، کنسول وی یو ۱۳.۵۶  و کنسول دستی نینت ۶۷.۰۸ میلیون واحد فروش داشته‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: