0 نظر

اولین تصاویر از بازی NBA 2K18 منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

به‌تازگی، ۲K Sports اولین مجموعه از تصاویر رسمی برای بازی NBA 2K18 را منتشر کرد. تصاویر حاوی شخصیت‌های ورزشی است که در این نسخه حضور دارند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در اولین تصاویر، «دِمار دِرُزان» از تیم تورنتو رپتر را می‌بینیم، هم‌چنین عکس دِرُزان به عنوان کاور نسخه‌ی کانادایی بازی NBA 2K18 در نظر گرفته شد است. برای کاور دیگر مناطق، از «کایری ایروینگ» دیگر ورزشگار این رشته استفاده شده. در تصویر بعدی، ستاره‌ی سلتیک یعنی «آیزیاه توماس» را میبینیم؛ آخرین، و شاید قابل‌توجه‌ترین تصویر، برای «پُل جرج» باشد، کسی بود که عکس او بر روی کاور بازی NBA 2K17 در سال گذشته قرار داشت.

جدیدا، لیستی از آهنگ‌هایی که قرار است در بازی NBA 2K18 استفاده شود نیز منتشر شد که بیشتر از گروه راک-کلاسیک تا هیپ‌هاپ را در آن شاهد هستیم. این عنوان ورزشی و بسکتبالی، قرار است در تاریخ سه شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. هم‌چنین باید اضافه کرد، کسانی که نسخه‌ی پیش‌خرید این بازی را تهیه کرده باشند، چند روز زودتر و در تاریخ ۲۴ شهریور می‌توانند به بازی دسترسی داشته باشند.

در پایان، می‌توانید اولین تصاویر از بازی NBA 2K18 را مشاهده کنید:

مطلب مشابه ◄  دو بازی Monster Hunter World و Resident Evil 2 از قفل دنوو استفاده می‌کنند
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر