تماشا کنید: عنوان Monkey King: Hero Is Back برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

توسط علیرضا کیانی در ۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

خبری که امروز در رسانه‌ها منتشر شده، حضور Monkey King: Hero Is Back روی پلی‌استیشن ۴ بود. با دنیای‌بازی همراه باشید.

امروز سونی در کنفرانس مطبوعاتی‌اش قبل از نمایشگاه‌ دیجیتال چین (ChinaJoy) در شانگهای که فردا به صورت رسمی آغاز می‌شود، اعلام کرد که Monkey King: Hero Is Back برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. طی این کنفرانس، سونی رسماً Monkey King: Hero Is Back برای پلی‌استیشن ۴ را معرفی کرد، این بازی براساس فیلم ساخته‌ شده با همین نام با کارگردانی آقای Tian Xiao Peng، ساخته خواهد شد.

این عنوان با همکاری توسعه‌دهنده‌ی چینی یعنی «اکتبر مدیا» (October Media) و شرکت سونی ساخته‌شده و ناشر آن شرکت «اوسیس گیمز» (Oasis Games) است. بازیکنان قادر خواهند بود تا در قالب Monkey King یا Jiang Lieur بازی کنند، سبک این بازی ماجراجویی غول‌کشی خواهد بود. بازی داستان فیلم را دربر خواهد داشتT ولی مرحله‌‌های جدید و دشمنان تازه به داستان اضافه شده‌اند.

توسعه‌ی بازی با همکاری تیم سونی در استودیوی واقع در ژاپن انجام می‌گیرد تا بازی به حداکثر بازدهی روی پلی‌استیشن ۴ دست یابد و تلاش می‌کنند تا بازی حتی بهتر از فیلم از آب در بیاید. هم‌چنین در این کنفرانس از چهار بازی دیگر برای واقعیت مجازی پلی‌استیشن (PlayStation VR) از استودیوی چینی، رونمایی شد. یک عنوان با ژانر وحشت با نام «استیفلد» (Stifled)، بازی فانتزی و مبارزه‌ای «دونده» (The Walker) و یک بازی با ژانر هیجانی «کیل اکس» (Kill X) و یک عنوان استراتژی با نام «لژیون فرمانده» (Legion Commander) در این کنفرانس معرفی شدند.

آقای Hiroyuki Oda، رئیس سونی در قاره‌ی آسیا از استراتژی شرکت سونی برای بازار چین صحبت کرد. بسط دادن بازی‌ها و محصولات فوق‌العاده برای این بازار، ترویج بازی‌های سطح‌ بالای چینی و تملک آی‌پی‌های قدرتمند چینی بحث‌های وی در مورد استراتژی شرکت بود.

در ادامه می‌توانید ویدئوی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: