بازی‌های رایگان ماه آگوست برای کاربران طلایی مشخص شدند

توسط سورنا رضایی در ۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

امروز صبح، لیست بازی‌های رایگان ماه آگوست که مایکروسافت برای کاربران طلایی اکس‌باکس لایو در نظر گرفته بود، فاش شد. اکنون و با گذشت چند ساعت از این اتفاق، لیست رسمی منتشر شده که با توجه به آن باید گفت که لیست فاش شده درست نبوده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به لیست فاش شده، بازی‌های Assassin’s Creed: Chronicles – India، Firewatch، Condemned: Criminal Origins و Forza Horizon 2 به عنوان بازی‌های رایگان ماه آگوست در نظر گرفته شده‌اند که البته مشخص شد این لیست نادرست بوده است. با توجه به لیست رسمی، نخست بازی Slime Rancher از یکم الی سی‌ویکم آگوست (ده مرداد الی نهم شهریور) برای کابران کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد. از شانزدهم الی پانزدهم سپتامبر (بیست‌وپنجم مرداد الی بیست‌وچهار شهریور ماه) نیز بازی Trials Fusion اضافه خواهد شد.

از تاریخ یکم الی پانزدهم آگوست (دهم الی بیست‌وچهار مرداد ماه) بازی Bayonetta برای دارندگان کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ رایگان خواهد بود. پس از آن و از تاریخ شانزدهم الی سی‎‌ویکم همین ماه (بیست‌وپنجم الی نهم شهریور ماه)، بازی Red Faction: Armageddo به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین همانند گذشته، بازی‌های کنسول نسل هفتمی با استفاده از قابلیت برگردان جانبی روی کنسول جدیدتر قابل بازی هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: