شرکت THQ Nordic در همایش گیمزکام ۲۰۱۷ دو بازی جدید را معرفی خواهد کرد

توسط سهیل حسینی در ۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

امروز، ناشر اتریشی THQ Nordic که احتمالا او را با عنوان آینده‌ی این شرکت، یعنی بازی Darksiders III می‌شناسید، از لاین‌-آپ خود برای شرکت در همایش گیمزکام ۲۰۱۷ رونمایی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طی همایش گیمزکام ۲۰۱۷ شرکت THQ Nordic قصد دارد ۲ بازی جدید را در طول این مراسم رونمایی کند. IP جدید یک ورودی جدید «شناخته شده، مرموز و وحشتاک» است. این دو بازی، از مجموعه هشت بازیی است که ناشر قصد دارد آن‌ها را در طول همایش گیمزکام واقع در شهر کلن، آلمان نمایش دهد.

جزئیات بیشتری پیرامون این اطلاعیه‌ها به اشتراک گذاشته نشد، با این حال، THQ Nordic اطلاعات کمی درمورد بازی جدید منتشر کرد. آن‌چه که ناشر نشان داد، این است که بازی جدید دارای اِلمان‌های نقش‌آفرینی و جهان باز بوده، که در یک جهان منحصر به فرد قرار دارد.

عناوینی که در همایش گیمزکام ۲۰۱۷ در غرفه‌ی شرکت THQ Nordic حضور دارند، می‌توان به ELEX, Battle Chasers: Nightwar, SpellForce 3, Aquanox: Deep Descent, Wreckest,  و  The Guild 3 اشاره کرد، هم‌چنین باید گفت، بازی «دارک‌سایدرز ۳» (Darksiders III) در این همایش حضور نخواهد داشت. نسخه نهائی بازی Elex در طول همایش قابل بازی خواهد بود، بازی Battle Chasers: Nightwar برای اولین بار روی پلتفرم سوئیچ قابل بازی خواهد بود، از محتوی جدید Wreckfest رونمایی خواهد شد، گیم‌پلی بیشتری از The Guild 3 نشان داده خواهد شد و در پایان، نگاهی به بخش تک‌نفره‌ی دو بازی  SpellForce 3 و  Aquanox: Deep Descent خواهیم داشت.

در پایان لازم به ذکر است، رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ از تاریخ سه شنبه، ۳۱ مرداد شروع خواهد شد و تا شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: