بازی Iron Tides به‌صورت دسترسی اولیه در شبکه‌ی استیم منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۴ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

امروز، استودیو «کرَش وِیو گیمز» اعلام کرد که عنوان بقاء و استراتژی نوبتی این شرکت، یعنی بازی Iron Tides توانست مجوز ورود به شبکه‌ی استیم را از طریق دسترسی اولیه به‌دست آورد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Iron Tides بازیکنان را قادر می‌سازد تا رهبری خدمه‌ای از وایکینگ‌ها را بر عهده بگیرند و به تسخیر قبلیه‌ها و تسخیر آن‌ها بپردازند. با این حال، همه چیز درمورد غارت کردن نیست؛ همان‌طور که در طول بازی پیشرفت می‌کنید باید منابع خود را انبار، و از آن مراقبت کنید و اطمینان حاصل کنید که جنگ‌جویان شما گرسنه نیستند. اگر اتحاد بین شما و این سربازان به عنوان یک رهبر شایسته از بین برود، امکان دارد آن‌ها به شما پشت کرده و بهایی سنگینی بابت آن پرداخت کنید.

در این عنوان، ۱۰۰ میدان جنگ منحصر به فرد برای حمله و تسخیر وجود دارد. فرصت‌های مختلفی در بازی Iron Tides وجود دارد که می‌تواند شما را به عنوان یک جنگ‌جوی قهرمان به اثبات برساند. این بازی، هم‌چنین، این بازی دارای یک ادیتور هست که در آن می‌توانید نقشه‌های مرگ‌بار خودتان را طراحی کنید.

در حالی که این عنوان از طریق دسترسی اولیه روی شبکه‌ی استیم قرار دارد، می‌توانید با ۱۵ درصد تخفیف نسبت به تهیه آن رایانه‌های شخصی اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد بازی Iron Tides می‌توانید به صفحه‌ی رسمی بازی در استیم مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: