ساخت ماد چند‌نفره برای Zelda: Breath of the Wild از سوی طرف‌داران

توسط علیرضا کیانی در ۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

خبری مبنی بر انتشار ماد چندنفره‌ برای Zelda: Breath of the Wild از سوی طرفداران در رسانه‌ها پخش شده است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

عنوان Zelda: Breath of the Wild یک بازی بزرگ است که از سوی منتقدین تحسین شده و همینطور در بازار موفق ظاهر شده است. از سویی تک‌نفره بودن بازی برای افرادی عذاب‌آور است، برای همین برخی از هواداران تصمیم گرفتند تا یک ماد چند‌نفره برای این بازی بسازند.

فردی در انجمن مادسازها گفته‌ است که توانسته با نرم‌افزار «سمو» (Cemu) که یک شبیه‌ساز کنسول وی‌یو روی رایانه‌های شخصی است، ماد چندنفره‌ را با افرادی دیگر تجربه کند. این ماد در حال حاضر بسیار جای کار دارد و هنوز اوایل ساختش است و زمان زیادی باید صرف شود تا به توان به نسخه‌ی قابل بازی این ماد برای عموم رسید.

فعلاً این ماد فقط روی یک رایانه‌ی شخصی اجرا می‌شود، یعنی بازیکنان باید در حالت Split-screen به تجربه‌ی این ماد بپردازند. این ماد در حال حاضر پایدار نیست و طبق صحبت کاربری در سایت ردیت، رابط کاربری و گیم‌پلی دارای مشکلات متعددی است و باید به آن رسیدگی شود. برای مثال بخش لوازم (Inventory) چگونه کار می‌کند و یا سوال‌های دیگری در همین راستا که باید به آنان رسیدگی شود.

سازنده‌ی ماد درمورد نحوه‌ی اضافه کردن بازیکن دوم گفته است که در ابتدا یک کاراکتر درون بازی را روی شخصیت اصلی بازی خودمان تله‌پورت می‌کنیم و سپس جای کاراکتر (NPC) را با یک کد برای کنترل‌کردن عوض می‌کنیم، حالا دو بازیکن در بازی وجود دارند. هم‌چنین وی گفت که مدت زیادی برای مثال چند سال طول بکشد تا این ماد تکمیل شود؛ البته اگر نینتندو مانند گذشته این حرکت جدید را نابود نکند.

در ادامه می‌توانید تصویری از اجرای این ماد ببینید:

Split-Screen – سمت چپ، بازیکن اول و سمت راست بازیکن دوم قابل کنترل هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: