تاریخ انتشار نسخه‌ جداگانه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered برای اکس‌باکس وان مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۳ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

ناشر و سازنده‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered یعنی «اکتیویژن» و «راوِن» (Raven Software)، تاریخ انتشار نسخه جداگانه‌ی این عنوان را برای کنسول اکس‌باکس وان اعلام کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در تاریخ پنج شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۶ کاربران اکس‌باکس وان می‌توانند نسبت به تهیه‌ی نسخه جداگانه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered اقدام کنند. همانند نسخه‌ای که برای پلی استیشن ۴ منتشر شد، در نسخه اکس‌باکس وان نیز شامل کمپین کامل، ۱۶ نقشه‌ از بازی اصلی در بخش چندنفره که حالا ریمستر شده است. هم‌چنین می‌توانید پکیج Variety Map را با قیمت ۱۵ دلار که شامل نقشه‌های Killhouse, Broadcast, Creek,  و  Chinatown را در زمان انتشار بازی روی کنسول موردنظر تهیه کنید.

جالب است بدانید، تا زمان نوشتن این خبر هیچ اطلاعاتی از تاریخ انتشار نسخه جداگانه‌ی این عنوان برای رایانه‌های شخصی مشخص نشده است. لازم به ذکر است، در این نسخه از پرداخت درون برنامه‌‌ای نیز استفاده شده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered در ابتدا به عنوان بخشی از سه نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس، لِگَسی و لِگَسی پرو از بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌کران» (Call of Duty: Infinite Warfare) بود. بعد از گذشت چند ماه، اکتیویژن رسما اعلام کرد این بازی، به‌صورت جداگانه برای هر سه پلتفرم عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: