سازنده‌ی Salt & Sanctuary درباره‌ی نسخه‌ی نینتدو سوئیچ این عنوان می‌گوید

توسط علیرضا کیانی در ۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

امروز، سازنده‌ی عنوان Salt & Sanctuary درخصوص پورت این عنوان روی نینتدو سوئیچ  صحبت‌هایی را مطرح کرده است. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

عنوان Salt & Sanctuary که به نوعی «دارک سولز» (Dark Souls) دو بُعدی برای طرف‌دارانش محسوب می‌شود، یک بازی مستقل موفق از سوی شرکت Ska Studios است که سال گذشته برای پلی‌استیشن ۴ و اخیراً پی‌اس ویتا عرضه شده بود. دریافتِ ویژگی‌های سری «سولز» و تبدیل‌ آن‌ها به یک عنوان دو‌ بُعدی، هنری تازه بود که سبب شد Salt & Sanctuary خلق شود و این‌که بیش‌تر ادای دِینی به عناوین دو بعدی دیگر هم‌چون «متروید» (Metroid) و «کسلوانیا» (Castlevania) باشد، تا این‌که شبیه یک بازی خاص از سری «سولز» باشد.

طی توئیتی که اخیراً از سوی شرکت Ska Studios توسط فردی به نام «جیمز سیلوا» منتشر شد، می‌توان روزنه‌ی امیدی برای تولید این عنوان برای نینتدو سوئیچ دید:

ممنون! بله، پیگیر نسخه‌ی نینتدو سوئیچ [این عنوان] هستیم!

اگر این عنوان را روی پی‌اس ویتا تجربه‌ کرده‌اید یا دیده‌اید که کسی بازی می‌کند، متوجه تمرکز این بازی برای مناسب استفاده بودن و هم‌چنین لذت‌بخش بودن تجربه‌ی این عنوان روی کنسول‌های دستی شده‌اید. Salt & Sanctuary یک عنوان نزدیک به سری دارک سولز تلقی می‌شود ولی به اندازه‌ی کافی تفاوت‌ها در چشم هستند تا بتوان فهمید این عنوان نیز برای خود هم حرف‌هایی برای گفتن دارد. برای مثال شما در بازی به روح یا همان نمک در بازی نیاز دارید تا بتوانید سطح کاراکتر را ارتقا دهید، ولی یک سری عناصر گوناگون از مجموعه‌ی «کسلوانیا» الگوبرداری شده است.

در Salt & Sanctuary مانند سری سولز باید انتظار سختی زیاد و هم‌چنین طولانی بودن زمان درگیری با باس‌های مختلف داشته‌ باشید، ولی در کنار آن باید این موضوع را در نظر بگیرید که یک بازی دو بعدی استراتژی‌های متفاوت به خود را دارد. در این عنوان تعداد زیاد سلاح‌ها و زره‌ها و هم‌چنین وجود کلاس‌های متفاوت تا مرز ۶۰۰ عدد، این اجازه را به بازیکن می‌دهد تا طوری شخصیت‌ درون بازی را طراحی کند که احساس کند خودش است. هم‌چنین وجود بخش کو‌آپ دو نفره‌ی آفلاین جذاب است. این عنوان برای پلی‌استیشن ۴، پی‌اس ویتا منتشر شده و احتمالاً برای نینتندو سوئیچ هم منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: