به‌روزرسانی دانکرک برای بازی Day Of Infamy منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

همزمان با آغاز اکران فیلم Dunkirk، جدیدترین ساخته‌ی «کریستوفر نولان» (Christopher Nolan)، به‌روزرسانی دانکرک برای دارندگان بازی Day of Infamy در دسترس قرار گرفت. این به‌روزرسانی دو نقشه‌ی جدید و تغییراتی در برخی مدل‌های بازی اعمال می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نخستین نقشه‌ی جدید بازی Day of Infamy، نقشه‌ی شهر دانکرک است که کاربر را در جریان عملیات تخلیه‌ی سربازان نیروهای متفقین قرار می‌دهد؛ عملیاتی که طی آن ۳۸۰ هزار سرباز با کمک کشتی‌های غیر نظامی از محاصره‌ی نیروهای نازی نجات پیدا کردند. همچنین کاربر به عنوان یکی از سربازان ارتش آلمان نازی، سربازان متفقین را عقب رانده و کنترل شهر را بدست گیرد.

نقشه‌ی دیگر این به‌روزرسانی، نقشه‌ی Bréville است که روی یکی دیگر از مهمترین وقایع جنگ جهانی دوم تمرکز دارد. در این نقشه کاربر به عنوان یکی از نیروهای ارتش برتانیا در عملیات نرماندی شرکت کرده و  کنترل شهر کوچک Bréville-les-Monts را بدست می‌گیرند. علاوه بر این دو نقشه، جزئیات برخی مدل‌ها افزایش یافته و همچنین با دستور foliage_generate می‌توانید تعداد علف‌های بیشتری را به بازی اضافه کنید.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Day of Infamy هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: