تماشا کنید: بازی موزیکال Figment به سوییچ می‌آید

توسط مسعود محمودپور در ۲ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

Bedtime Digital Games چند مورد که مربوط به آخرین عنوان آن‌هاست را معرفی کرد. امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام شد که بازی ماجراجویانه‌ی موزیکال Figment به سوییچ خواهد آمد. در حالی‌که بازی در اسفند برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان معرفی شده بود، حالا با آمدن به کنسول هیبریدی نینتندو کار خود را در بخش کنسول‌ها تکمیل کرده است. هر چند این بازی در شهریور تنها برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و در ادامه‌ی سال برای سایر پلتفرم‌ها. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

Figment درون ذهن یک انسان که توسط موجودات مخوف تصرف شده اتفاق می‌افتد. او باید با این کابوس‌ها مبارزه کند، پازل‌های طبیعی را حل کند، در دنیای هم‌اندازه‌ی ناخودآگاه‌اش جست‌و‌جو کند و به شماره‌های موزیکال بعضی از این افکار سیاه گوش دهد.

یکی از این آهنگ‌های کوتاه در تریلر بازی آمده است. نام آهنگ «طاعون» (Plague Song) است و یکی از موجودات درون ذهن آن را می‌خواند. متن این آهنگ مربوط به خود بیماری است.

هنر و موسیقی Figment عالی به‌نظر می‌رسد و حتی جزئیات کوچک هم خود را در تریلر نشان می‌دهند. موجودی که در تریلر مشاهده می‌شود هم ماسک سرماخوردگی را به دهن زده است و آهنگ نیز در همین زمینه است. متأسفانه هنوز قیمت بازی مشخص نیست. کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند از شهریور آن را تجربه کنند.

می‌توانید در زیر تریلر بازی را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/LZfin/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: