0 نظر

کامیک کان ۲۰۱۷: حضور ددپول در Marvel Powers United VR تایید شد

توسط در1 سال پیش
 

مدتی قبل، شرکت «مارول» از بازی جدید خود رونمایی کرد و حالا حضور شخصیت محبوب «ددپول» (DeadPool) در Marvel Powers United VR جدیدترین خبر مربوط به این بازی است که در رویداد کامیک کان اعلام شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در تریلر رسمی مربوط به معرفی این عنوان تنها شاهد حضور شخصیت‌های «هالک» (Hulk)، «کاپیتان مارول» (Captain Marvel) و راکون شوخ‌طبع دنیای «نگهبانان کهکشان» یعنی «راکت» (Rocket) بودیم. پیش‌تر گفته شده بود که یک شخصیت قابل بازی دیگر نیز در کامیک کان معرفی خواهد شد. ظاهرا دِدپول همین شخصیت وعده داده شده، بوده است.

عنوان Marvel Powers United VR یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی است که شما را در نقش قهرمان محبوب‌تان قرار می‌دهد تا چند سواهی را هم با کفش این شخصیت‌ها راه بروید! در روند این بازی، مخاطب باید با تعدادی از شخصیت‌های منفی برجسته‌ی دنیای مارول مبارزه کند و در مأموریت‌های گوناگونی شرکت کند و مراحل را با بالاترین امتیاز ممکن به پایان ببرد.همچنین از دیگر اخبار مارول در رویداد کامیک کان نیز می‌توان به معرفی تعداد زیادی شخصیت برای عنوان مبارزه‌ای Marvel vs. Capcom: Infinite و رونمایی از لباس Homecoming مرد عنکبوتی برای Lego Marvel Superheros 2 اشاره نمود.

بازی Marvel Powers United VR به طور انحصاری برای دستگاه واقعیت مجازی آکیلاس ریفت منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات جامع از این عنوان می‌توانید به وبسایت رسمی Oculus از طریق این لینک، مراجعه فرمایید.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر جدید بازی Twin Mirror منطقه و شهروندان بازی را نشان می‌دهد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر