تماشا کنید: ماد جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt شامل پیشرفت‌های بصری ویژه‌ای است

توسط سهیل حسینی در ۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

به‌تازگی، به‌رزورسانی جدیدی توسط یک مادکننده، برای بهبود جزئیات بصری بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای رایانه‌های شخصی منتشر شده است. در ادامه، همراه دنیای بازی باشید.

به‌تازگی، برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt  یک ماد منتشر شده که حاوی پیشرفت‌های بصری زیادی است. این ماد، توسط شخصی به اسم «هالک هولگان» توسعه‌ یافته است و هم‌اکنون این ماد به نسخه‌ی ۴.۶ به‌روزرسانی شده است. هالک، این ماد را «بزرگ‌ترین به‌رزورسانی» خواهند که شامل پیشرفت بصری آب، اکثر دیوار و سقف‌های سنگی و غیره می‌شود.

هم‌چنین، این شخصی ویدئوی ۱۰ دقیقه‌ای از این ماد منتشر کرده که به‌طور کامل به مقایسه بازی اصلی و نسخه‌ی ماد شده می‌پردازد. به‌طور ویژه، دیوار‌ها و صخره‌های سنگی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌های این ماد حساب می‌شوند.

شما می‌توانید این ماد را دانلود کرده و از آن استفاده کنید. هالک خاطرنشان کرد، این ماد نباید تاثیر قابل‌توجهی روی عملکرد بازی داشته باشد، بنابراین، اگر سیستم شما قابلیت اجرا بازی را داشته باشد، پس ممکن است ارزش امتحان کردنش را داشته باشد! هم‌چنین دارندگان نسخه‌ی کنسولی نیز می‌توانند نسخه‌ی بهبود یافته بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس به‌زودی تجربه کنند.

در پایان، شما را به دیدن این ویدئو از بازی The Witcher 3 Graphics دعوت می‌نماییم:

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “تماشا کنید: ماد جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt شامل پیشرفت‌های بصری ویژه‌ای است”

 1. M.a.r.s.h.a.l گفت:

  “هم‌چنین دارندگان نسخه‌ی کنسولی نیز می‌توانند نسخه‌ی بهبود یافته بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس به‌زودی تجربه کنند.”
  با بروز رسانی جدید این امکان فراهم میشه یا اینکه مثل :pc: براش مد میسازن؟ :!:

  ۰ ۰
  1. با توجه به قدرت بیشتر این دوتا کنسول، قرار هست کیفیت بصری بازی بالاتر بره و کاری به ماد نداره… در واقع مدتی هست صحبت شده که یک نسخه ارتقاء یافته از بازی رو برای دوتا کنسول منتشر کنن.

   ۰ ۰