مشکلات سرورهای بازی Playerunknown’s Battlegrounds و تاخیر در انتشار به‌روز رسانی

توسط محمدرضا فاضلی در ۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۳۰

در طول هفته ای که گذشت، بازی Playerunknown’s Battlegrounds با مشکلات سرور روبرو شد، این امر باعث شد که بازیکنان زیادی به طور پی در پی اتصال‌شان با بازی را از دست بدهند و این مهم، توسعه‌دهنده بازی یعنی Bluehole را مجبور کرد تا به صورت اضطراری آن را تعمیر کند. هرچند مشکل به قدری فراگیر بود که استودیو می‌بایست به روز رسانی ماهانه ماه جولای را یک هفته یعنی به ۳ اگوست عقب بندازد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این استودیو تاخیر در انتشار به‌روز رسانی را در توییتر اعلام کرد و گفت که به زمان بیشتری برای حل مشکل نیاز دارد: «به دلیل مشکلات خرابی خدمات کاربران بازی، ما در حال کار کردن روی ساختمان درونی آن هستیم، ما باید به روز رسانی ماهانه را یک هفته به تاخیر بیندازیم.»

Bluehole از تمام تغییرات و چیزهای اضافی که در به روز رسانی می‌آید رونمایی نکرده، اما می‌دانیم که این به‌روز رسانی شامل دید اول شخص خواهد بود. این دید به سرور‌های موجود اضافه می‌شوند، بنابراین کسی مجبور نیست که فقط با دید اول شخص بازی کند. علاوه بر این، Bluehole ویژگی‌های این دید را نیز ارتقا می‌دهد.

در سایر اخبار، در این هقته Bluehole ثابت کرد که مهم نیست چه کسی هستید، هنوز هم شروط سرویس بازی پاسخ‌گو هستند. یکی از استریمرهای معروف بازی، هم گروهی خود را کشت تا فضای درون اتومبیل را آزاد کند، چیزی که Bluehole را به سرعت واداشت تا او را برای یک مدت کوتاه از بازی محروم کند. سپس Brendan سازنده Playerunknown و آن استریمر در توییتر با یکدیگر درباره‌ی این موضوع بحث و جدلی داشتند!

به‌علاوه، Battleground اخیرا از GTA V نیز از نظر تعداد کاربران فعال بازی جلو زد و رتبه‌ی چهارم در شبکه «استیم» را به خودش اختصاص داد. همچنین، نسخه‌های زیادی از بازی Playerunknown’s Battlegrounds فروش رفته که براساس گزارش Steamspy، آمار فروش بازی هم‌اکنون به ۵ میلیون نسخه رسیده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: