تماشا کنید: تریلر جدید Middle-Earth: Shadow of War منتشر شد

توسط ماهان تیرداد در ۳۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

اخیرا و در رویداد کامیک کان، شرکت برادران وارنر به عنوان بخشی از کنفرانس خود، نمایشی از تریلر جدید Middle-Earth: Shadow of War را داشته است که جزئیات بیشتری از داستان وخصوصا یکی از شخصیت‌ها برای مخاطبان دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در این تریلر تمرکز اصلی بر شخصیتی شناخته شده توسط دوستداران این عنوان است. «شیلاب» (Shelob) عنکبوت غول‌پیکر «سایه‌ی موردور» (Shadow of Mordor) در این تریلر با ظاهری کاملا متفاوت، معرفی می‌شود. عنکبوت بدترکیب بازی اول، تنها در اواخر این تریلر به شکل سابق است و در بقیه‌ی تریلر به شکل انسان حضور دارد.

«بانوی عنکبوتی» شاید بهترین توصیف برای این زن شرور و فریبنده باشد. تریلر حول محور مکالمه‌ای میان «تالیِن» (Talion) و شیلاب است که با پیش رفتن این مکالمه، تصاویری نیز از ذهن تالین می‌گذرد و باعث ایجاد اختلافی میان او و «سِلِبریمور» (Celebrimor) نیز می‌شود؛ درواقع سلبریمور معتقد است که شیلاب قابل اعتماد نیست.

صداگذاری برای شیلاب، توسط خانم «پولیانا مکینتاش» (Pollyanna McIntosh) انجام شده است. ایشان همچنین در فیلم مرده‌ی متحرک نقش «جدیس» (Jadis) را ایفا کرده است و در فیلمی ترسناک مربوط به ۶ سال قبل با نام The Woman نیز حضور داشته است. اسم خانم مکینتاش، پیش‌تر نیز در لیست هنرمندانی که در این بازی ایفای نقش کرده‌اند منتشر شده بود. لیستی که نام کمدین، «کمیل نانجیانی» (Kumail Nanjiani) هم در آن به چشم می‌خورد. او در بازی Mass Effect: Andromeda نیز حضور داشت. نانجیانی در Shadow of War نقش یک اُرک را بازی می‌کند؛ این ارک نقشی مشابه «رت‌بگ» (Ratbag) در بازی اول را دارد.

نکات قابل توجه دیگری نیز در این تریلر دیده می‌شود. حضور پادشاه-جادوگر اَنگمار سوار بر «نازگول» (Nazgul) خود در چند صحنه و ارتباطی شوم میان سلبریمور و سائرون از نکات مهم دیگر این تریلر هستند.بازی Middle Earth: Shadow of War در تاریخ ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۶ منتشر می‌شود.

در پایان از شما عزیزان دعوت می‌کنیم که این تریلر جدید Middle-Earth: Shadow of War را تماشا کنید

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: