کارگاه‌های تخصصی اینترنت اشیا در الکام‌ترندز برگزار می‌شود

توسط تارخ ترهنده در ۳۰ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۵

به همت کمیسیون اینترنت اشیا و داده‌های عظیم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، کارگاه‌های تخصصی اینترنت اشیا در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار می‌شود؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ستاد خبری الکامپ- کمیسیون اینترنت اشیا و داده‌های عظیم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ کارگاه‌های تخصصی اینترنت اشیا برگزار می‌کند. این کارگاه‌ها قرار است در غرفه الکام‌ترندز در سالن ۶ نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار شود.

در روز شنبه ۳۱ تیرماه سه کارگاه چگونه اینترنت اشیا دنیای پیرامون ما را متحول خواهد کرد؟ از ساعت ۱۱، کارگاه بهینه سازی و مدرن سازی دیتاسنترها برای اینترنت اشیا ساعت ۱۳:۳۰ و کارگاه اینترنت اشیا و چالش‌های حقوقی حریم خصوصی ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

برای روز یکشنبه نیز برگزاری چهار کارگاه شبیه سازی مصرف انرژی در مراکز داده­ای ابری ساعت ۱۱، شبکه‌های بصری ساعت ۱۳:۳۰، اینترنت اشیا و انقلاب صنعتی چهارم ساعت ۱۵ و بهینه‌سازی مصرف انرژی در مراکز داده جهت سرویس‌دهی به بستر اینترنت اشیا ۱۶:۳۰  برنامه‌ریزی شده است.

در روز پایانی نمایشگاه نیز کارگاه خلق ثروت از طریق داده‌های عظیم از ساعت ۱۱ و کارگاه شبکه‌های اطلاع رسانی و کنترل تردد در ساعت ۱۳:۳۰ در غرفه الکام‌ترندز در سالن ۶ برگزار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: