جزییات الکام‌استارز

مدیر اجرایی الکامپ جزییات الکام‌استارز را اعلام کرد

توسط تارخ ترهنده در ۳۰ تیر ۱۳۹۶ , ۰۹:۳۰

بزرگ‌ترین رویداد استارتاپی خاورمیانه، در الکامپ برگزار می‌شود؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پس از استقبال پرشور استارتاپ‌ها از برگزاری الکام‌استارز در الکامپ ۲۱ و ۲۲، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای بزرگ‌ترین سالن نمایشگاه را در الکامپ امسال به استارتاپ‌ها اختصاص داده است.

ستاد خبری الکامپ- باقر بحری مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ در جلسه هماهنگی اجرایی الکام‌استارز با بیان این مطلب افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استارتاپ‌ها را آینده صنعت فاوا دانسته و حمایت از آنها را وظیفه خود می‌داند. به همین دلیل مرغوب‌ترین سالن نمایشگاه الکامپ به استارتاپ‌ها اختصاص داده شده است.

وی افزود: سالن الکام‌استارز امسال (سالن ۸ و ۹) ۷ هزار متر مربع فضا دارد که ۴ هزار متر مربع آن به صوت مفید به غرفه‌های استارتاپ‌ها، محل اختصاصی برای ارائه و معرفی استارتاپ، فضای جلسات خصوصی و جلسات منتورینگ (مربی‌گری) اختصاص داده شده است.

مدیر اجرایی الکامپ درباره تعداد استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه نیز گفت: بیش از ۹۰ استارتاپ غرفه‌های ۱۲ متری در اختیار دارند و ۲۵۰ استارتاپ نیز به صورت استند در این سالن حضور خواهند داشت.

بحری با بیان این که مسوولان شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از استقبال بی‌نظیر استارتاپ‌ها شگفت‌زده شدند گفت: الکام‌استارز امسال بزرگ‌ترین رویداد استارتاپی خاورمیانه خواهد بود.

وی با تاکید بر این که رشد الکام‌استارز امسال هم کمی و هم کیفی خواهد بود گفت: برای آن که الکام‌استارز برای رشد و توسعه استارتاپ‌ها مفیدتر و موثرتر باشد، سه فرصت ارایه برای استارتاپ‌ها در نظر گرفته شده است که شامل ارائه به منتورها، ارائه خصوصی به سرمایه‌گذاران و ارائه در بخش مسابقه می‌شود.

مدیر اجرایی الکامپ گفت: علاوه بر تسهیلات و تخفیف‌هایی که برای حضور استارتاپ‌ها در نمایشگاه اختصاص داده شده، امکان اسکان استارتاپ‌های شهرستانی در تهران نیز فراهم شده است تا آنها برای حضور در این رویداد با کمترین دغدغه مواجه باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: