مراحل توسعه‌ی بازی Uncharted: The Lost Legacy به اتمام رسید

توسط سهیل حسینی در ۳۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

امروز، شرکت «سونی» اعلام کرد که بازی Uncharted: The Lost Legacy گُلد شده و یا به عبارتی دیگر، مراحل ساخت و توسعه‌ی این عنوان به اتمام رسیده و آماده‌ی رفتن به مرحله تکثیر بر روی دیسک است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بازی‌سازی «ناتی ‌داگ» خبر کامل شدن پروسه ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy را از طریق پستی در شبکه‌ی توئیتر به این شکل اعلام کرد:

ما با افتخار اعلام می‌کنیم که بازی Uncharted: The Lost Legacy گُلد شده است!

در بازی Uncharted: The Lost Legacy با دو شخصیت «کلویی فرِیزر» و «نادین راس» همراه هستیم که با کلویی در «آنچارتد ۲: در میان دزدان» (Uncharted 2: Among Thieves) و با شخصیت نادین در بازی «آنچارتد ۴» (Uncharted 4: A Thief’s End) به ترتیب آشنا شده بودیم. لازم به ذکر است، ماه گذشته استودیو «ناتی داگ» یک نسخه‌ی نمایشی از بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر کرده بود که در آن کلویی و نادین باید از میان یک جنگل انبود عبور می‌کردند. حال، بر می‌گردیم به فروردین ماه، «آرون مایر» از ناتی داگ درمورد بخش داستانی گفت؛ به‌طور بالقوه این بازی می‌توان ۱۰ ساعت به طول بی‌انجامد.

در نهایت، بازی Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ سه شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود. کسانی که این عنوان را پیش‌خرید کنند، به عنوان جایزه، بازی Jak and Daxter: The Precursor Legacy را بدون هیچ هزینه‌ی اضافی برای پلی استیشن ۴ دریافت خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: