تاریخ انتشار بازی Morphite اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

امروز، شرکت Crescent Moon Games از عنوان فضایی و اکشن جدید خود با نام بازی Morphite رونمایی کرد. این عنوان تیراندازی اول‌شخص و اکتشافی، در ابتدا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم‌عامل آی‌او‌اِس طراحی شده بود، حال این بازی برای دیگر کنسول‌ها قرار است در آینده نزدیک منتشر شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Morphite برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در تاریخ پنج شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد. هم‌چنین، فروشگاه پلی استیشن اروپا این بازی را با قیمت ۱۹ دلار لیست کرده است. این عنوان، از بازی‌هایی مثل «متروید پرایم» (Metroid Prime) و «رچت و کلنک» (Ratchet and Clank) در ساخت خود الهام گرفته است. علاوه بر این، این عنوان روی نقشه‌برداری و اکتشافات از سیارات و مناطق جدید برای به‌دست آوردن تجهیزات و دست‌یابی به رمز و راز تمرکز دارد.

در حالی که نمای بازی وقتی کنترل شخصیت‌ اصلی را بر عهده داشته باشید، به‌صورت اول‌شخص دانبال می‌شود، و هنگامی که سوار ماشین باشید دوربین به حالت سوم‌شخص قرار می‌گیرد. در بازی Morphite قرار است کنترل شخصیتی با نام «مایرا کِیل» را بر عهده داریم که در یک کارگاه واقع در ایستگاه فضایی کار می‌کند. وقتی او، برای پیدا کردن منابع و تجهیزات از خانه‌اش خارج می‌شود، ماموریت روزانه‌اش، تلاش برای پیدا کردن وسیله‌ها در سیارات کیهانی است. «مایرا» باید به سیاراتی سفر کند که قبلا کشف نشده، و در بخش‌هایی از محیط‌های ناشناخته در این سیارات قدم بگذارد.

از ویژگی‌های کلی این بازی می‌توان به حل پازل‌ها، باس‌فایت‌های بزرگ در طول بازی، اسکن کردن موجودات و فروختن اطلاعات ویژه‌ی آن‌ها برای ارتقاء کشتی و سلاح‌های خود، تجارت فضایی، جمع‌آوری منابع و داد و ستد کردن، ارتقاء لباس اصلی برای زنده ماندن در شرایط سخت و غیره است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: