نسخه رایگان پلی‌استیشن ۴ بازی Orcs Must Die: Unchained هم اکنون در دسترس است

توسط فرشاد زمانی در ۲۹ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

در اوایل سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه بازی Orcs Must Die: Unchained برای رایانه‌های شخصی بودیم؛ اکنون دارندگان پلی‌استیشن ۴ نیز شانس دستیابی به این بازی را بصورت رایگان پیدا کرده‌اند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Orcs Must Die: Unchained سومین عنوان از مجموعه بازی Orcs Must Die محسوب می‌شود که در سبک سوم شخص و اکشن با حضور المان‌های استراتژی ساخته شده است. شما بایستی با گروهی از اورک‌ها جنگیده و با نصب تله‌هایی از پیش‌روی آن‌ها جلوگیری کنید. قابلیت انتخاب شخصیت‌های مختلفی در این بازی وجود دارند که هر کدام دارای قدرت و توانایی مربوط به خود هستند.

این بازی شامل هر دو حالت تک نفره و چند نفره است. در حالت Survival بازیکنان باید با هجوم اورک‌ها مقابله و با جمع‌آ‌وری سکه، اقدام به خرید یا ارتقای تله‌های خود نمایند. در حالت Sabotage دو گروه متشکل از تیم‌های سه نفره از بازیکنان اقدام به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند و گروهی که امتیاز بیشتری داشته باشد برنده مسابقه اعلام خواهد شد.

از امروز تا تاریخ ۲۴ مرداد ماه دارندگان پلی‌استیشن پلاس قابلیت دریافت رایگان بسته الحاقی این بازی را خواهند داشت. بسته OMD!U شامل ۱۲۵۰ طلا، ۸۰۰۰ جمجمه، لباس‌های جدید، صدها معجون و کتیبه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: