الکترونیک آرتز وعده‌ی یک نمایش زنده و پر از شگفتی را برای همایش Gamescom داد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شرکت «الکترونیک آرتز» سنت خود را در میزبانی یک نمایش زنده در همایش Gamescom برای امسال، در شهر کلن، آلمان با همان سبک و سیاق EA Play ادامه خواهد داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ناشر، امروز اعلام کرد که این نمایشگاه در تاریخ دوشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ به وقت محلی برگزار خواهد شد. در این همایش، گیم‌پلی جدید از بازی‌های آینده، مسابقات زنده و چند سوپرایز را در بر خواهد داشت.

در طی همایش Gamescom در سال ۲۰۱۷، که از تاریخ دوشنبه، ۳۰ مرداد تا  شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت، بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز در غرفه مخصوصش (مثل همیشه بزرگ) در دسترس خواهند بود. مجموعه بزرگی از بازی‌ها که گیم‌پلی آن‌ها به نمایش گذاشته می‌شود شامل «استار وارز: جبهه‌ی نبرد ۲» (Star Wars Battlefront II)، «جنون سرعت: تقاص» (Need for Speed Payback)، «فیفا ۱۸» (FIFA 18)، بسته‌ی الحاقی «بتلفیلد ۱: به نام تزار» (Battlefield 1: In the Name of the Tsar)، «فیفا موبایل» (FIFA Mobile) و در نهایت Star Wars Galaxy of Heroes است.

در قسمت مرکزی غرفه‌ی این شرکت در همایش Gamescom شاهد سرگرمی‌های زنده برای شرکت‌کنندگان، مصاحبه با تهیه‌کننده‌ها، مسابقات و غیره است. در صورت عقب ماندن از اخبار زنده‌ی این همایش، می‌توانید اخبار لحظه به لحظه‌ی آن را از طریق دی‌بازی دنبال کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: