لیست تخفیفات این هفته برای اعضای طلایی اکس‌باکس لایو مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

در هفته‌ی جدید، مایکروسافت لیست تازه‌ای از تخفیفات این هفته مختص مشترکین طلایی شبکه‌ی اکس‌باکس لایو را عرضه کرده است. این تخفیف‌ها برای دو کنسول اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ بوده و تا پایان هفته وقت دارید، تا یکی از عناوین موجود در این لیست را انتخاب کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

برای کنسول اکس‌باکس وان، بازی‌هایی که تخفیف خوردند شامل «بتلفیلد ۴» (Battlefield 4) با قیمت ۵ دلار، «بتلفیلد: هاردلاین» (Battlefield Hardline) با قیمت ۵ دلار، هم‌چنین بازی «شیطان نیز می‌گرید: نسخه‌ی نهایی» (DMC: Devil May Cry Definitive Edition) با قیمت ۹.۹۰ دلار، «شرلوک هولمز: دختر شیطانی» (Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter) با قیمت ۱۸.۵ دلار، Mirror’s Edge Catalyst با قیمت ۵ دلار و در آخر عنوان ورزشی Tony Hawk’s Pro Skater 5 با قیمت ۱۹.۸۰ دلار برای کاربران این کنسول در دسترس است.

برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ نیز، بازی‌هایی مانند «پروتوتایپ» (Prototype) با قیمت ۱۰ دلار، «پروتوتایپ ۲» (Prototype 2) با قیمت ۱۵ دلار، «اژدهای آبی» (Blue Dragon) با قیمت ۱۰ دلار، «مجموعه‌ی اچ‌دی شیطان نیز می‌گرید» (Devil May Cry HD Collection) را شامل می‌شود.

این تخفیف‌ها، تا تاریخ دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت. هم‌چنین از دیگر اخبار مختص به کنسول‌های مایکروسافت، عناوین رایگان این ماه یعنی «ران‌بو» (Runbow) و بازی «لوگو دزدان دریایی کارائیب» (Lego Pirates of the Caribbean) که مشترکین اکس‌باکس لایو می‌توانند هم‌اکنون به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: