تاریخ انتشار نسخه‌ی ژاپنی بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen برای کنسول‌های نسل فعلی مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

امروز، شرکت «کپکام» سایت رسمی ژاپنی عنوان نقش‌آفرینی و محبوب Dragon’s Dogma: Dark Arisen را به‌روزرسانی کرد و تاریخ انتشار دو نسخه‌ی پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را برای این منطقه به ثبت رسانید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بازی، قرار است در تاریخ پنج شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های مذکور در منطقه‌ی ژاپن منتشر شود. هم‌چنین، پیش‌تر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان برای دو منطقه ژاپن و غرب در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته بود. تا این لحظه، هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای نسخه‌ی غربی بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen مربوط به دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان وجود ندارد و فقط گفته شد در پاییز ۲۰۱۷ عرضه می‌شود.

بازی Dragon’s Dogma در اصل برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ در سال ۲۰۱۲ میلادی منتشر شده بود و به دنبال آن، بسته‌ی گسترش‌دهنده بازی با نام Dark Arisen پس از ۱ سال از عرضه رسمی بازی، در دسترس قرار گرفت. سال گذشته نیز، این نسخه در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی از طریق شبکه‌ی استیم قرار گرفت.

تاکنون، بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen بر روی تمامی پلتفرم‌ها، توانسته ۳.۲ کپی بفروشند. نسخه‌ی ژاپنی بازی قرار است برای پلی استیشن ۴ با قیمت ۳۹۰۰ یِن (تقریبا ۳۵ دلار) در خرده‌فروشی‌ها و ۳۶۴۹ یِن برای نسخه دیجیتالی آن و نسخه‌ی اکس‌باکس وان که تنها نسخه‌ی دیجیتالی آن در دسترس است، با قیمت ۳۷۰۰ یِن منتشر شود.

در پایان، توجه شما را به دو تصویر جدید منتشر شده، از پورت نسخه‌ی پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان با کیفیت فول اچ‌دی جلب می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: