دسترسی اولیه به نسخه‌ بتای Destiny 2 بر روی پلی استیشن ۴ آغاز شد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

نسخه کامل بازی Destiny 2 قرار است چند ماه دیگر عرضه شود، اما استودیو «بانجی» هم‌اکنون درهای بازی خود را به سوی بازیکنان گشوده تا از آن لذت ببرند. همان‌طور که گفته شده بود، کاربران پلی استیشن ۴ از امروز قادر هستند تا به نسخه بتای Destiny 2 دسترسی داشته باشند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

افرادی که این عنوان را بر روی پلی استیشن ۴ پیش‌خریده کرده بودند، هم‌اکنون می‌توانند بازی را شروع کرده و این در حالی است که کاربران اکس‌باکس وان می‌توانند از امشب به این مهم دست یابند. اگر هم بازی را پیش‌خرید نکرده باشید، می‌تواند از تاریخ جمعه، ۳۰ تیر ۱۳۹۶ به‌صورت رایگان به نسخه‌ی بتا دسترسی داشته باشند.

محتوای بتای Destiny 2 شامل اولین ماموریت از بخش کمپین هست که «بازگشت به خانه» (Homecoming) نام دارد. هم‌چنین دو حالت Spire Strike و Crucible در این نسخه وجود دارد، اما برای تجربه دو محتوی یاد شده باید از مشترکین پلی استیشن پلاس یا طلایی اکس‌باکس لایو باشید؛ هرچند ماموریت بخش کمپین نیازی به داشتن اکانت ویژه ندارد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Destiny 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در تاریخ چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با دو ماه تاخیر، و در تاریخ سه شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۶ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید