بازی Reborn: A Samurai Awakens برای پلی استیشن وی‌آر معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

امروز، استودیو «جرونیمو اینتراکتیو» توسعه‌دهنده‌ی بازی «پیکسل‌ گیر» (Pixel Gear) که برای دستگاه‌های واقعیت مجازی ساخته شده بود، از عنوان جدیدش برای پلی استیشن وی‌آر با نام بازی Reborn: A Samurai Awakens رونمایی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بازی، تنها بر روی دستگاه واقعیت مجازی پلی استیشن وی‌آر قابل اجرا است و بازیکنان در نقش شخصی به نام یوگیمارا سنندا، سامورایی افسانه‌ای بازی می‌کنند. اتفاقات بازی Reborn: A Samurai Awakens در سال ۲۰۴۸ به وقوع می‌پیوندد. برای کمک به شما در طول سفر، قادر خواهید بود تا برای شخصیت خود از انوع سلاح‌های مختلف، نظیر کاتانا، سلاح گرم و قدرت‌های ذهنی استفاده کنید. در طول حمله توسط بیگانگان، بازیکن باید در زمان مناسب به آن‌ها مقابله کند.

از آن‌جا که بازی Reborn: A Samurai Awakens از پلی استیشن وی‌آر پشتیبانی می‌کند، به بازیکن انواع اجرای حرکات مختلف را امکان‌پذیر می‌کند، هم‌چنین قادر خواهید بود به‌صورت هم‌زمان از دو اسلحه استفاده کنید. به عبارتی دیگر، شما می‌توانید از دو شمشیر، یک شمشیر، یک تپانچه، یک تپانچه و یک قدرت و یا ترکیب دیگر در طول بازی استفاده کنید.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Reborn: A Samurai Awakens گفته شد در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد، هرچند، تاریخ انتشار قطعی برای آن هنوز اعلام نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: